Výrobky ako EUCASOL, JUST Tymiánový krém, JUST Olej z 31 liečivých bylín a iné výrobky firmy JUST si viete u nás zakúpiť už len telefonicky a formou SMS na 0905 124 186 alebo na objednavky@anezka.sk.  Za pochopenie ďakujeme.  

 

Ospravedlňujeme sa za dočasné nedostatky v popisoch produktov.  Pracuje na ich zosúladení s platnou legislatívou.

 

Onkoregen s astaxanthinom 200ml, Topvet

Onkoregen s astaxanthinom 200ml, Topvet
12,44€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Vypredané
Výrobca: TOPVET
ONKOREGEN obsahuje vysoko kvalitné oleje, bylinný komplex a Astaxantín, čo je v súčasnosti najsilnejší známy antioxidant. Úlohou antioxidantov je pohlcovať v tele voľné radikály, ktoré hrajú zásadnú úlohu pri vzniku desiatok ochorení. Medzi tie najzávažnejšie patrí nádorové ochorenia, ochorenia srdca a ciev, zlyhanie imunitného systému. V súčasnej dobe sa vplyvom znečisteného životného prostredia, účinkom UV žiarenia, používaním chemických látok a ďalších faktorov voľné radikály tvoria vo zvýšenej miere. Je často porušovaná rovnováha medzi nimi a antioxidantmi a vzniká oxidačný stres. Preto je nutné našich miláčikov chrániť. Naši miláčikovia sa prirodzene pohybujú do pol metra nad zemou, v "zóne smrti", kde je vysoká koncentrácia toxických látok. Preto je nutné ich chrániť! Preparát navyše spomaľuje starnutie, posilňuje mozog, zlepšuje kvalitu srsti a zraku, pôsobí protizápalovo a zvyšuje imunitu. Pomáha zvýšiť vytrvalosť a silu, úroveň energie a znižuje únavu.

Zloženie: ostropestrecový olej za studena lisovaný, kokosový olej BIO, ľanový olej za studena lisovaný, lososový olej, chia olej za studena lisovaný, hroznový olej za studena lisovaný, rakytníkový olej CO2, astaxantín, vitamín E, beta-karotén 30%, rozmarínový CO2 extrakt, žen-šen štandardizovaný extrakt, rhodiola extrakt

Použitie: Podávajte 5 ml (čajová lyžica) prípravku na 10kg hmotnosti psa denne. Prípravok podávajte po dobu 2 mesiacov, túto kúru opakujte aspoň dvakrát ročne. Prípravok je možné podávať aj trvalo. Olej sa veľmi dobre aplikuje v potrave. Výhodou je príjemná chuť.

Objem: 200 ml

Skladovanie: Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí a nezaučenej osôb.

Krajina pôvodu: Česká republika

Upozornenie: Používajte podľa návodu na použitie. Len pre zvieratá. Pri bielych psov môže dochádzať k zafarbeniu srsti.

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN