Ospravedlňujeme sa za dočasné nedostatky v popisoch produktov.  Pracuje na ich zosúladení s platnou legislatívou.


Omega-3 Barn žuvacie kapsule s rybím olejom pre deti 120cps. EXP 10/12/2020

Akcia Omega-3 Barn žuvacie kapsule s rybím olejom pre deti 120cps. EXP 10/12/2020
12,96€ 10,37€
Ušetríte 20%

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Iné zdravé

Tuniakový rybí olej v žuvacích kapsuliach určený deťom s dôrazom na DHA nenasýtenú mastnú kyselinu a vitamínom D a E. Príchuť TuttiFrutii + pomaranč obľúbená u detí.
Rybí olej je dôležitým prírodným zdrojom predovšetkým omega-3 nenasýtených mastných kyselín, jódu a vitamínov A a D.


Zloženie: 1 kapsula obsahuje: rybí olej 71%, príchuť tutti-frutti, pomarančová príchuť, sukraloza, vitamín E (dl-alfa-tokoferol), vitamín D (cholekalciferol) zloženie kapsuly: želatína, modifikovaný škrob, glycerín

Odporúčané dávkovanie: 2x1 kapsula denne

Upozornenie: Ukladajte mimo dosah deti. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživový doplnok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné pre deti do 3 rokov.

Obsah: 120 kapsúl

Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote 10–25°C, chráňte pred mrazom.

Krajina pôvodu: Nórsko


zrážanlivosti krvi, ovplyvňujú obranyschopnosť a metabolizmus tukov. Majú protizápalové účinky a priaznivý vplyv na činnosť nervovej sústavy.
Jód je prvok dôležitý pre správnu činnosť štítnej žľazy a vývoj CNS. Vitamín D podporuje vstrebávanie vápnika a fosforu v čreve a je nevyhnutný na stavbu a mineralizáciu kostí a zubov. Vitamín A posilňuje obranyschopnosť organizmu, je potrebný pre správny rast a vývoj kostí. Ovplyvňuje kvalitu kože, vlasov a všetkých slizníc, pôsobí priaznivo na zrak. Má preukázateľné protirakovinové účinky. Najmä v období rastu, dospievania a v starobe sa potreba týchto látok zvyšuje. Preto sa odporúča užívať vhodné výživové doplnky, medzi ktoré patrí aj Omega-3 Barn. 
Uvažujete o užívaní rybacieho olej počas zimného obdobia? Súhlasíme s Vami, rybací olej poskytuje hneď niekoľko zaujímavých účinkov:
chráni srdce pred infarktom a arytmiou chráni cievy pred zápalmi, praskaním a kôrnatením chráni cievy pred ukladaním „zlého“ cholesterolu chráni mozog pred cievnou príhodou chráni očnú sietnicu u diabetikov pomáha zvyšovať mozgovú výkonnosť zlepšuje pamäť u detí i starších ľudí (pôsobí ako prevencia stareckej demencie a rozvoja Alzheimerovej choroby) chráni celé telo, pretože posilňuje imunitu chráni celé telo, pretože je silno protizápalový chráni plod v tele matky pred poškodením očí a nervovej sústavy znižuje zrážanlivosť krvi upravuje hladinu cholesterolu v krvi optimalizuje krvný tlak Najdôležitejšie omega-3 mastné kyseliny sú EPA a DHA. DHA - je základná stavebná zložka srdca, mozgu a očnej sietnice EPA - je základná stavebná jednotka v tele A pravdaže veľmi dôležitý parameter je kvalita rybacieho oleja a obsah ťažkých kovov. 

 

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN