ČLÁNOK - Očista hrubého čreva - klystír

ČLÁNOK - Očista hrubého čreva - klystír
0,00€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Vypredané

Očista hrubého čreva – klystír

Ak trpíte častejšími tráviacimi poruchami, zápalmi, priberáte, cítite sa unavení alebo máte problém s čistotou pleti ,vyskúšajte klystír. Netreba sa ničoho obávať. Čím menej sa budete obávať, tým ľahšie to prebehne a vy sa budete tešiť, aký pozitívny vplyv to bude mať na celkové zdravie.

Súprava na očistu obsahuje: najčastejšie 1-2 litrovú nádobu (plastová ohybná), prívodnú skrutkovaciu  hadičku s ventilom a nadstavec.

Čo naplniť do zásobníka:
základom je voda - tá by mala byť najpv prevarená a schladená cca takej teploty ako je telesná teplota. V prípade, že by voda bola chladnejšia, alebo teplejšia, črevo ju vôbec neprijme a očista nebude prebiehať

himalájska soľ - obsahuje veľa minerálnych látok a pôsobí očistne na organizmus. Črevo vstrebe toľko minerálov, koľko potrebuje.

12 kvapiek GSE (certifikovaný výťažok z grepových jadier) na 1 liter vody

bylinné nálevy (urobiť  2dc nálevu a pridať do  1,8 l vody)

jablčný ocot (1PL na 2 litre)

oleje – zahriaty napr. sezamový olej – oleje sa používajú hlavne ak je problém so zápchou

káva – očistný a „ naštartovací“ efekt má čierna káva – POZOR na kofeín , ktorý sa cez revo veľmi rýchlo vstrebáva


Postup:
Očista sa robí vždy na lačno. Buď ráno o 7-9 hod. Alebo večer pred spaním.


Varianta I.:
Napustite teplú vodu do vane, asi do jednej tretiny. Klystírový vak zaveste vyššie ako vaňa. Pred naplnením vaku  sa uistite, či je ventil (kohútik) zatvorený. Na nadstavec naneste akýkoľvek olej .Ľahnite si do vane a vpravte nadstavec   jemne do konečníka ,aspoň 2cm a . Pomaly púšťajte obsah vaku  pootočením ventilu. Ak vás bude príliš nútiť, vypudiť vpúšťaný obsah von, len pustite tekutinu pomalšie alebo na chvíľku zastavte úplne. Najprv  aplikujte aspoň jeden liter a  popri tom masírujte brucho. Uzatvorte ventil,aplikátor vytiahnite a choďte sa vyprázdniť na WC. Postup opakujte podľa toho, aká znečistená tekutina vychádza. Vhodné je postup opakovať  3 až 4x ,aby sa tekutina dostala do hlbších častí hrubého čreva.


Varianta II.:
Klystírový vak  zaveste na vyššie položené miesto. Kľaknite si a v predklone aplikujte nadstavec do konečníka .Pomaly púšťajte tekutinu.V ďalšom postupujte ako vo variante I.

Po absolvovaní očisty sa nenamáhajte, jedzte ľahké jedlá a obmedzte príjem živočíšnych tukov. Najlepšie je  doplniť črevné mikroorganizmy ( napr. kyslomliečne výrobky so živými kultúrami), minerály a vitamíny, ktoré sa prirodzene vyplavia aj so škodlivými látkami.

Budete sa cítiť ľahšie. Telo sa môže sústrediť na ozdravovanie organizmu, nevyčerpáva sa,  už nie je také zanesené. Zápaly v tele sa zmiernia, vyčistí sa pleť, ustanú  problémy s trávením, nafukovaním či pocitom  plnosti.


Vedeli ste, že??
Do klystíru sa pridáva aj vlastný moč - ak máte závažnejší zdravotný problém, odporúča sa do vody pridať čerstvý moč !POZOR! nie odstáty. Podľa tradičnej čínskej medicíny (TČM), vlastný moč obsahuje aj tzv. informáciu o zdraví a dokáže naštartovať vlastný organizmus k samoliečbe

 

Zdroje:
www.zdravie.sk
http://www.iris-diagnostika.sk/Vsetko-pre-zdravie/Ocisty-organov/Klystir-ocista-hrubeho-creva
https://edrugsearch.com/all-natural-colon-cleanse-detox/
učebné texty tradičnej čínskej medicíny

 

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN