Ospravedlňujeme sa za dočasné nedostatky v popisoch produktov.  Pracuje na ich zosúladení s platnou legislatívou.

 

AKCIA 3x Nórsky kolagén +1x Naturlig Kollagen (malina) zadarmo - 25x5g, Biopharma

AKCIA 3x Nórsky kolagén +1x Naturlig Kollagen (malina) zadarmo - 25x5g, Biopharma
92,34€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Iné zdravé
Porovnanie NORSK KOLLAGEN s inými morskými kolagénmi na trhu:
NORSK KOLLAGEN má celkový obsah čistého kolegénu až 125g. Balenie obsahuje 25 vrecúšok po 5g. Jedna dávka obsahuje 5000 mg hydrolyzovaného kolagénu z morských rýb, 40 mg kyseliny L-askorbovej (vitamín C), 25 
μg D-biotinu.

Vedeli ste o kolagéne, že:
  • Morský kolagén má najvyššiu vstrebateľnosť a vo forme prášku s tekutinou je najpodobnejší nášmu kolagénu.  
  • Bežne používaný bravčový kolagén má vstrebateľnosť veľmi nízku.
  • Od 25. roku života však naše telo postupne stráca schopnosť kolagén tvoriť.
  • Po 40. roku ho už netvorí takmer vôbec
  • Kolagén je základná stavebná hmota v našom tele.
  • Tvorí spojivové tkanivá pohybového aparátu. 
  • Predstavuje 30 % všetkých bielkovín v tele, a dokonca až 70 % sušiny kĺbových chrupaviek.
Úlohou kolagénu je udržiavať vitalitu a pružnosť tela, jeho nedostatok vyvoláva starnutie a ochromenie funkčnosti tela ako celku. Vekom sa znižuje a postupne stráca schopnosť tela produkovať kolagén a navonok spozorujeme jeho nedostatok na stave vlasov, nechtov a pokožky. Vlasy sú suché, lámavé, pokožka stráca elasticitu a nechty sa rozštiepia skôr ako narastú. Vnútorne sa nedostatok kolagénu prejaví na strnulosti a strate pružnosti šliach a všetkých spojivových tkanív. Kolagén tvorí i jadro medzistavcovej platničky. Ak máte podobné prejavy či už vonkajšie, alebo vnútorné, dodajte telu funkčný kolagén a jeho účinky sa prejavia už po dvanástich týždňoch od začiatku užívania.  Kolagén, nazývaný aj bielkovina mladosti, v poslednom období zažíva rozkvet na poli zdravia a krásny. Je totiž jednou z najdôležitejších bielkovín v ľudskom tele.
 
NORSK KOLLAGEN je revolučná novinka v starostlivosti o pleť, vlasy, nechty, kĺby, šľachy, medzistavcové platničky a celé telo.
 
Prečo práve NORSK KOLLAGEN? 
Pretože väčšina súčasných kolagénových prípravkov sa vyrába z bravčovej kože , čo zvyšuje riziko nákazy rôznymi chorobami a ľudské telo má mnoho problémov s jeho využitím a vstrebávaním . NORSK KOLLAGEN je získaný z rybej kože – presnejšie, z podkožnej vrstvy tuku morských rýb. Je netoxický a veľmi podobný ľudskému kolagénu , preto je dobre vstrebateľný a bezpečný . Najúčinnejší je pri pravidelnom vnútornom užívaní . Pije sa vo forme kolagénového nápoja, ktorý vzniká zarobením obsahu vrecka – prášku - s tekutinou. Takto vzniknutý nápoj po vypití preniká do najhlbšej vrstvy kože , kde znovu obnovuje vstrebávanie kolagénu, a tým omladzuje kožu zvnútra a zvyšuje jej pružnosť . Jedná sa o čisto prírodný rozpustný nápoj , bez umelých farbív , príchute a konzervačných látok . Obsahuje aktívny rybí kolagén, vitamín C nevyhnutný pre jeho vstrebávanie a biotín, ktorý je nenahraditeľným prvkom pre pokožku. Pitím kolagénového nápoja NORSK KOLLAGEN obnovíte mladosť a funkčnosť vášho tela.
 
Zloženie: 100% čistý hydrolyzovaný morský kolagén, vitamín C (kyselina L-askorbová) a D-biotin
 
Odporúčané dávkovanie: 1 porcia denne = 1 vrecúško denne s hmotnosťou 5g rozmiešajte v tekutine a vypite
 
Celkový obsah látok v dennej dávke (5 g):
hydrolyzovaný morský kolagén - 5000 mg
kyselina L-askorbová (vitamín C) - 40 mg
D-biotin - 25 µg
protihrudkujúce činidlo
 
Balenie: 25 vrecúšok x 5 g
 
Skladovanie: Uchovávajte v suchu, nevystavujte mrazu ani vlhkosti.

Krajina pôvodu: Nórsko
 
Upozornenie: Ukladať mimo dosah detí! Nie je určené ako náhrada pestrej stravy.
 
Skladovanie: Uchovávajte v suchu, nevystavujte mrazu ani vlhkosti.

Krajina pôvodu: Nórsko
 
Upozornenie: Ukladať mimo dosah detí! Nie je určené ako náhrada pestrej stravy.


NATURLIG KOLLAGEN:
Morský kolagén s vitamínom C, biotínom a malinovou príchuťou.
Originálny a prírodný produkt Naturlig Kollagen pre svoju kvalitu, prirodzenosť bez obsahu umelých farbív a konzervačných látok, bez GMO a geneticky modifikovaných derivátov.

Kolagén je jednou z najdôležitejších bielkovín v ľudskom tele. Napomáha udržiavať vitalitu a pružnosť celého tela. Postupom času začneme pozorovať jeho nedostatok na stave vlasov, nechtov a pokožky. Vlasy sú suché, lámavé a pokožka stráca elasticitu, nechty sú mäkké a lámu sa. Vnútorne sa nedostatok kolagénu prejavuje na strate pružnosti šliach a spojivových tkanív. Tak isto je dôležitou súčasťou medzistavcovej platničky.

Naturlig Kollagen je unikátny tým že sa nevyrába z bravčovej kože.

Naturlig Kollagen je získaný z rybej kože, presnejšie z podkožia vrstvy tuku morských rýb. Tento tuk je veľmi podobný tomu ľudskému, preto sa veľmi dobre vstrebáva a je bezpečný.

Kolagénový nápoj po vypití preniká do najhlbšej vrstvy kože, kde obnovuje vstrebávanie a tým omladzuje kožu zvnútra a zvyšuje jej pružnosť. Jedná sa o čisto prírodný rozpustný nápoj.

Zloženie: hydrolyzovaný morský – rybí  kolagén, vitamín C, biotín, šťava z červenej repy (farbivo), malinová šťava, regulátor kyslosti – kyselina jablčná, stevia, protihrudkujúce činidlo 551

Odporúčané dávkovanie: 1 vrecúško denne rozpustite v tekutine a vypite.

Obsah balenia: 25 vrecúšok

Upozornenie: Ukladajte  mimo dosah detí. Výživový doplnok neslúži ako náhrada pestrej stravy. Výživový doplnok nie je vhodný  pre tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok nie je vhodný pre deti do troch rokov. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

 
POROVNANIE morských kolagénov na trhu: INCA kolagén: Celkový obsah čistéhPo kolagénu je 90 g / Cena 40€ NORSK KOLLAGEN: Celkový obsah čistého kolagénu je 125 g / Cena 27,59€
POROVNANIE INCA KOLAGÉNU A NORSK KOLAGÉNU: Inca kolagén síce obsahuje 30 vrecúšok po 3g a Norsk kolagén len 25 vrecúšok, ALE po 5g. Najvýraznejším rozdielom je obsah čistého morského kolagénu v balení. 
Inca kolagén obsahuje 3 000 mg hydrolyzovaného kolagénu z morských rýb a náš Norsk kolagén obsahuje AŽ 5000 mg hydrolyzovaného kolagénu z morských rýb. Z toho vyplýva, že náš kolagén obsahuje o 40% vyššiu dávku.
Ďalším významným rozdielom je, že Inca kolagén na celkový obsah balenia obsahuje 90 g kolagénu a Norsk kolagén AŽ 125 g kolagénu.

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN