Naturlig Kollagen 25x5g, Biopharma

Naturlig Kollagen 25x5g, Biopharma
29,97€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Iné zdravé
 
NATURLIG KOLLAGEN:
Morský kolagén s vitamínom C, biotínom a malinovou príchuťou.
Originálny a prírodný produkt Naturlig Kollagen pre svoju kvalitu, prirodzenosť bez obsahu umelých farbív a konzervačných látok, bez GMO a geneticky modifikovaných derivátov.

Kolagén je jednou z najdôležitejších bielkovín v ľudskom tele. Napomáha udržiavať vitalitu a pružnosť celého tela. Postupom času začneme pozorovať jeho nedostatok na stave vlasov, nechtov a pokožky. Vlasy sú suché, lámavé a pokožka stráca elasticitu, nechty sú mäkké a lámu sa. Vnútorne sa nedostatok kolagénu prejavuje na strate pružnosti šliach a spojivových tkanív. Tak isto je dôležitou súčasťou medzistavcovej platničky.

Naturlig Kollagen je unikátny tým že sa nevyrába z bravčovej kože.

Naturlig Kollagen je získaný z rybej kože, presnejšie z podkožia vrstvy tuku morských rýb. Tento tuk je veľmi podobný tomu ľudskému, preto sa veľmi dobre vstrebáva a je bezpečný.

Kolagénový nápoj po vypití preniká do najhlbšej vrstvy kože, kde obnovuje vstrebávanie a tým omladzuje kožu zvnútra a zvyšuje jej pružnosť. Jedná sa o čisto prírodný rozpustný nápoj.

Zloženie: hydrolyzovaný morský – rybí  kolagén, vitamín C, biotín, šťava z červenej repy (farbivo), malinová šťava, regulátor kyslosti – kyselina jablčná, stevia, protihrudkujúce činidlo 551

Odporúčané dávkovanie: 1 vrecúško denne rozpustite v tekutine a vypite.

Obsah balenia: 25 vrecúšok

Upozornenie: Ukladajte  mimo dosah detí. Výživový doplnok neslúži ako náhrada pestrej stravy. Výživový doplnok nie je vhodný  pre tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok nie je vhodný pre deti do troch rokov. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

 
POROVNANIE morských kolagénov na trhu: INCA kolagén: Celkový obsah čistéhPo kolagénu je 90 g / Cena 40€ NORSK KOLLAGEN: Celkový obsah čistého kolagénu je 125 g / Cena 27,59€
POROVNANIE INCA KOLAGÉNU A NORSK KOLAGÉNU: Inca kolagén síce obsahuje 30 vrecúšok po 3g a Norsk kolagén len 25 vrecúšok, ALE po 5g. Najvýraznejším rozdielom je obsah čistého morského kolagénu v balení. 
Inca kolagén obsahuje 3 000 mg hydrolyzovaného kolagénu z morských rýb a náš Norsk kolagén obsahuje AŽ 5000 mg hydrolyzovaného kolagénu z morských rýb. Z toho vyplýva, že náš kolagén obsahuje o 40% vyššiu dávku.
Ďalším významným rozdielom je, že Inca kolagén na celkový obsah balenia obsahuje 90 g kolagénu a Norsk kolagén AŽ 125 g kolagénu.

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN