Masticha Vena 100 kapsúl

Masticha Vena 100 kapsúl
35,33€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Iné zdravé

Masticha Vena je výživový doplnok s obsahom chioskej mastichy. Ide o slovenský produkt, ktorý vznikol jedinečným spojením chioskej mastichy a dvoch prírodných látok s preukázateľnými účinkami na srdce a cievy.
Masticha Vena obsahuje tieto zložky: chioská masticha, výťažok z olív s vysokým obsahom hydroxytyrosolu, výťažok z granátového jablka Pomanox®
Synergické pôsobenie týchto prírodných látok má pozitívne účinky pri ťažkostiach ako je vysoký tlak a vysoký cholesterol.


Zloženie: Chioská masticha – živica z pistácie mastixovej (Pistacia Lentiscus) 46%, granátové jablko-extrakt (Punica granatum) 46%, Olivovník európsky -extrakt (Olea Europaea L.) 8%, celulózová kapsula/kapsle (vegan)

Odporúčané dávkovanie: 2 kapsuly 2x denne zapiť vodou. Obsah polyfenolov v dennej dávke zodpovedná 2dcl kvalitného panenského olivového oleja.


Účinky: Vysoký obsah hydroxytorozolu obsiahnutý vo výťažku z olivovníka euróspkeho (OLEA EUROPAEA L.) má tieto účinky: priaznivo vplýva na oxidáciu LDL cholesterolu, pomáha udržiavať normálnu hladinu krvného tlaku, podporuje cirkuláciu krvi v cievach.

Komu je určená: Masticha Vena je výživový doplnok, ktorý je určený na užívanie osobám: so zvýšenou hladinou celkového cholesterolu, so zvýšenou hladinou LDL cholesterolu, so zvýšeným tlakom – hodnoty nad 140/100 mm Hg, s ochoreniami ciev – ateroskleróza, diabetikom
Kúra s obsahom Masticha Vena je prírodná cesta ako napomôcť vášmu telu vysporiadať sa s týmito problémami.
Masticha Vena sa môže užívať aj ako prevencia proti týmto ochoreniam.


Obsah: 100 kapsúl

Nežiadúce účinky: Nežiadúce účinky a kontraindikácie Masticha Vena nie sú známe. 

 

 

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN