Ospravedlňujeme sa za dočasné nedostatky v popisoch produktov.  Pracuje na ich zosúladení s platnou legislatívou.


Magnéziový olej v spreji Original - SPORT 150ml, EasyBody

Magnéziový olej v spreji Original - SPORT 150ml, EasyBody
13,60€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Iné zdravé

Vaša pomoc pri tréningu a rekonvalescencii

Horčík prispieva k:

  • zníženiu vyčerpania a únavy

  • rovnováhe elektrolytov

  • správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie

  • správnemu fungovaniu nervového systému

  • správnemu fungovaniu svalov

  • normálnej syntéze bielkovín

  • správnej funkcii psychiky

  • udržaniu zdravých kostí

  • udržaniu zdravých zubov

  • zohráva úlohu v procese delenia buniek

Magnéziový Olej Sport Spray je kombinácia obsahujúca magnéziový olej, N- acetyl – D – glukosamin, OptiMSM ®- dimethylsulfon, extrakt z mäty priepornej a rozmarínu lekárskeho. Použitie Magnéziového Oleja Sport je účinnou pomocou pri tréningu, behom tréningu a pri rekonvalescencii.
EasyBody™ Magnéziový Olej Sport Spray je 100% prírodný výrobok.


Zloženie (na jednu dávku - 10 strekov - 1,87ml): Horčík 65 mg 22,5%, extrakt pagaštanu konského 4,5 mg, N-acetyl–D–glukosamín 3,0mg, OmniMSM ®- dimethylsulfon 1,5mg, extrakt z mäty piepornej 0,3mg, extrakt z rozmarínu lekárskeho 0,15mg, čistená voda


Použitie: EasyBody™ Magnézium Olej Sport Spray je všestranný spray, ktorý môže byť nanášaný na akúkoľvek časť ľudského tela za účelom zvýšenej celkovej hladiny horčíka. Málokto sa snaží horčík doplňovať. Doplňovanie horčíka formou potravinových doplnkov má účinok, ale zaisťuje veľmi pomalý proces zvýšenej hladiny horčíka v bunkách. EasyBody™ Magnézium Olej Sport Spray odporúčame užívať pred tréningom, v priebehu i po tréningu. Aplikujte na telo postupne 10 strekov, zvyšujte podľa potreby a dôkladne vmasírujte. Spray je vhodný pre aktívne osoby, akéhokoľvek veku a športového odvetvia. Doplňovanie horčíka transdermálne pomáha zabraňovať vzniku svalových kŕčov. Pocit mravčenia či štípania je behom prvých aplikácií úplne normálny a je známkou nedostatku horčíka. Tento problém postupne zmizne tým, ako sa hladina horčíka v tele bude zvyšovať.

Upozornenie: Magnéziový Olej Sport Spray neužívajte v blízkosti očí a otvorených rán. Magnéziový Olej Sport obsahuje esenciálne oleje, preto nie je ho vhodné užívať v priebehu tehotenstva.

Objem: 150 ml

Skladovanie: Uchovávajte na suchom mieste, mimo priameho slnečného žiarenia. 

Krajina pôvodu: Česká republika

Význam pre zdravie: Magnézium je minerál, ktorý má priamy vplyv na optimálnu kontrakciu svalov, pevnosť kostí, produkciu energie a distribúciu kyslíka do buniek. Ide o kľúčové faktory pre podanie maximálneho výkonu každého športovca. EasyBody ™ transdermálne magnézium nahradí horčík, stratený potom vďaka zrýchlenému metabolizmu pri namáhavej činnosti rýchlejšie ako akákoľvek orálna forma suplementácie.
Horčík je vstrebávaný priamo kožným tkanivom, efektívne doplňuje hladinu horčíka a tým umožní svalom prirodzene a rýchlejšie regenerovať. Bez horčíka nie je možné v tele produkovať Adenosintrifosfát (ATP), ktorý je celkom zásadný pre produkciu aeróbnej energie v tele. Nízka hladina horčíka vedie k tomu, že telo začne produkovať energiu anaeróbne, spaľovaním glukózy čo je neefektívny proces, ktorého vedľajším produktom je laktát – kyselina mliečna. Kyselina mliečna znižuje svalovú silu, zhoršuje koordináciu a je zdrojom fyzickej i psychickej únavy.

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN