Ospravedlňujeme sa za dočasné nedostatky v popisoch produktov.  Pracuje na ich zosúladení s platnou legislatívou.


Magnéziový olej v spreji Original - FLEXI 150ml, EasyBody

Magnéziový olej v spreji Original - FLEXI 150ml, EasyBody
13,60€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Iné zdravé

Magnéziový Olej Flexi Spray je kombinácia prírodného horčíka s OptiMSM ®- dimethylsulfonem, extraktom z harpagofytu ležatého, extraktom z plodov gaultérie ležatej a eukalyptového oleja. Táto dlhodobo testovaná formulácia pri dennom používaní pomáha udržovať správnu funkciu svalov a flexibilitu kĺbov.

Horčík je kľúčový prvok, ktorý pomáha telu vstrebávať vápnik, je dôležitý pre zdravie kostí a zároveň pomáha spevňovať a posilňovať mäkké tkanivá a svaly. Telo, ktoré má dostatok magnézia je pružnejšie, čelí dlhšie únave, lepšie regeneruje a detoxikuje.

EasyBody™ Magnéziový Olej Flexi Spray je 100 % prírodný výrobok.

Zloženie: Horčík 66 mg 23 %, OmniMSM ®- dimethylsulfon 9,4 mg, Extrakt z harpagofytu ležatého 7,1 mg, Extrakt z plodu gaultérii ležatej 0,57 mg, Eukalyptový olej 0,23 mg, Extrakt z rozmarínu lekárskeho, čistená voda

Použitie: EasyBody™ Magnéziový Olej Flexi Spray je všestranný spray, ktorý môže byť nanášaný na akúkoľvek časť ľudského tela za účelom zvýšenia celkovej hladiny horčíka, zvlášť na problematické partie – kĺby.
Pre dobrý celkový zdravotný stav odporúčame užívať až 10 strekov EasyBody™ Magnéziový Olej Flexi Spray denne. Aplikujte na telo a dôkladne vmasírujte. V prípade potreby zvýšte dávkovanie a aplikujte častejšie na problémové partie.
Tento sprej je vhodný pre osoby akéhokoľvek veku.
Pocit mravčenia či štípania je behom prvých aplikácií úplne normálny a je známkou nedostatku horčíka. Tento problém postupne zmizne tým, ako sa hladina horčíka v tele bude zvyšovať.

Význam pre zdravie: Magnézium pomáha telu vstrebávať vápnik, ktorý je dôležitý pre spevňovanie a posilňovanie mäkkých tkanív a svalov. Keď sa v staršej dobe kamennej ľudské telo formovalo do dnešnej podoby, malo pomer vápnika a horčíka 1:1. 

Upozornenie: Magnéziový Olej Flexi Spray neužívajte v blízkosti očí a otvorených rán. Magnéziový Olej Flexi Spray obsahuje esenciálne oleje, preto nie je vhodný užívať v priebehu tehotenstva.

Objem: 150 ml

Skladovanie: Uchovávajte na suchom mieste, mimo priameho slnečného žiarenia.

Krajina pôvodu: Česká republika

 

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN