Magnéziový olej v spreji Original - DREAM 150ml, EasyBody

Magnéziový olej v spreji Original - DREAM 150ml, EasyBody
13,60€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Iné zdravé

Magnézium je jeden z najdôležitejších prvkov v ľudskom tele. Horčík má zásadný význam pre normálnu funkciu svalov, produkciu energie a schopnosť tela detoxifikácie. Je to minerál, ktorý je zodpovedný za viac ako 300 enzymatických reakcií v tele. Tieto reakcie sú ďalej spojené s tisíckami ďalších. Jedná sa o úžasný minerál, ktorý zbavuje telo nadmerného napätia. Horčík je prírodný relaxant, dôležitý pre celkové uvoľnenie a pokojný spánok.

Magnéziový Olej Dream Spray kombinuje prírodný horčík s extraktom z chmeľu, OptiMSM ®, extrakt z kvetu levandule lekárskej a majoránky záhradnej. Táto zmes bola formulovaná pre zkľudnenie zmyslov a tela. Pri užívaní večer pred spaním Magnézium Olej Dream Spray doplňuje horčík, ktorý telu chýba v dôsledku moderných stravovacích návykov a stresového životného štýlu. Extrakt z chmeľu a esenciálnych olejov pomáhajú horčíku k vášmu pokojnejšiemu spánku.

Zloženie (obsah zložiek na jednu dávku - 10 strekov - 1,87ml): horčík 66 mg 23 %,  Propylenglykol 26,4 mg, OptiMSM ®- dimethylsulfon 13,2 mg, N- acetyl – D – glukosamin 7,8 mg, Extrakt z chmele otáčavého 2,1 mg, N- acetyl – D – glukosamin 7,8 mg, extrakt z kvetu levandule lekárskej 0,5 mg, extrakt z majoránky záhradnej 0,1 mg, čistená voda

Použitie: Magnéziový Olej Dream Spray môže byť nanášaný na akúkoľvek časť ľudského tela za účelom zvýšenia celkovej hladiny horčíka.
Pre pokojný spánok odporúčame užívať 10 strekov Magnéziového Oleja Dream každý večer pred spaním. Najvhodnejší čas pre aplikáciu je po sprche či kúpeli, kde je pokožka zahriata a jej póry sú otvorené, čo napomáha absorpcii.
Pocit mravčenia či štípania je behom prvých aplikácií úplne normálny a je známkou nedostatku horčíka. Tento problém postupne zmizne tým, ako sa hladina horčíka v tele bude zvyšovať.

Význam pre zdravie: Magnézium pomáha telu vstrebávať vápnik, ktorý je dôležitý pre spevňovanie a posilňovanie mäkkých tkanív a svalov. Keď sa v staršej dobe kamennej ľudské telo formovalo do dnešnej podoby, malo pomer vápnika a horčíka 1:1. Dôsledkom dnešných stravovacích návykov, hlavne západnej kultúry, je tento pomer až 20:1. Magnéziový Olej pomáha vyrovnať tento deficit spôsobený modernou stravou a stresujúcim životným štýlom.
Klinické testy ukázali, že horčík, ktorý sa do tela absorbuje kožou transdermálne vyživuje každú bunku. Iná štúdia spravená v UK ukázala, že Magnéziový olej zvyšuje množstvo horčíka v bunkách až päťkrát rýchlejšie ako orálne tablety a kapsule.
Magnéziový Olej Dream Spray kombinuje prírodný horčík s extraktom z chmeľu, OptiMSM ®, extrakt z kvetu levandule lekárskej a majoránky záhradnej. Táto zmes bola formulovaná pre zkľudnenie zmyslov a tela. Pri užívaní večer pred spaním Magnézium Olej Dream Spray doplňuje horčík, ktorý telu chýba v dôsledku moderných stravovacích návykov a stresového životného štýlu. Extrakt z chmeľu a esenciálne oleje pomáhajú horčíku k vášmu pokojnejšiemu spánku.

Upozornenie: Magnéziový Olej Dream Spray neužívajte v blízkosti očí a otvorených rán. Magnéziový Olej Dream Spray obsahuje esenciálne oleje, preto nie je vhodný užívať v priebehu tehotenstva.

Objem: 150 ml

Skladovanie: Uchovávajte na suchom mieste, mimo priameho slnečného žiarenia. 

Krajina pôvodu: Česká republika

  

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN