Magnéziový olej v spreji Original 150ml, EasyBody

Magnéziový olej v spreji Original 150ml, EasyBody
13,60€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Vypredané
Výrobca: Iné zdravé

Magnézium je jeden z najdôležitejších prvkov v ľudskom tele. Horčík má zásadný význam pre normálnu funkciu svalov, produkciu energie a schopnosť tela detoxifikácie. Je to minerál, ktorý je zodpovedný za viac ako 300 enzymatických reakcií v tele. Tieto reakcie sú ďalej spojené s tisícmi ďalších. Jedná sa o úžasný prírodný minerál, ktorý zbavuje telo nadmerného napätia. Horčík je kľúčový prvok, ktorý pomáha telu vstrebávať vápnik, ktorý je dôležitý pre zdravie kostí a zároveň pomáha spevňovať a posilňovať mäkké tkanivá a svaly.

Telo, ktoré má dostatok magnézia je pružnejšie, čelí dlhšie únave, lepšie regeneruje a detoxikuje.

Magnézium Olej Original Spray je čistým 100% prírodným zdrojom chloridu horečnatého.

10 strekov dodá telu 285 mg (76 % odporúčanej dennej dávky) optimálne absorbovateľného horčíka.

EasyBody™ Magnéziový Olej Original Spray je 100 % prírodný výrobok.


Zloženie: magnesium chloride hexahydrate 31 %, čistená voda


Použitie: EasyBody™ Magnéziový Olej Original Spray je všestranný spray, ktorý môže byť nanášaný na akúkoľvek časť ľudského tela za účelom zvýšenej celkovej hladiny horčíka.
Pre dobrý celkový zdravotný stav odporúčame užívať 10 – 20 strekov Magnéziového Oleja Original Spray denne. Najjednoduchší spôsob je urobiť si z aplikácie ranný a večerný návyk.
Aplikujte na telo postupne 10 – 20 nástrekov podľa potreby a dôkladne vmasírujte. Najvhodnejší čas pre aplikáciu je po sprche či kúpeli, kedy je pokožka zahriata a jej póry sú otvorené, čo napomáha absorpcii.
Tento spray je vhodný pre každého a v akomkoľvek veku. Pre deti odporúčame znížiť dávku na polovicu, pretože potrebujú doplňovať menšie množstvo horčíka ako dospelí.
Pocit mravčenia či štípania je behom prvých aplikácií jednoducho normálny a je známkou nedostatku horčíka. Tento problém postupne zmizne tým, ako sa hladina horčíka v tele bude zvyšovať.
Magnéziový Olej Original Spray môže byť užívaný i orálne k zníženiu tvorby plaku a podpory zdravia ďasien. Jednoducho aplikujte jednu či dve dávky priamo do úst pred čistením zubov.
Magnéziový Olej Original Spray je vhodný užívať v priebehu tehotenstva.


Význam pre zdravie: Magnézium pomáha telu vstrebávať vápnik, ktorý je dôležitý pre spevňovanie a posilňovanie mäkkých tkanív a svalov. Keď sa v staršej dobe kamennej ľudské telo formovalo do dnešnej podoby, malo pomer vápnika a horčíka 1:1. Dôsledkom dnešných stravovacích návykov, najmä západnej kultúry, je tento pomer až 20:1. Magnéziový Olej Original Spray pomáha vyrovnať tento deficit spôsobený modernou stravou a stresujúcim životným štýlom.
Klinické testy ukázali, že horčík, ktorý sa do tela absorbuje kožou transdermálne vyživuje každú bunku. Ďalšie štúdie spravené v UK ukázali, že magnéziový olej zvyšuje množstvo horčíka v bunkách až päťkrát rýchlejšie ako obyčajné tablety a kapsule.
Magnéziový Olej Original Spray obsahuje prírodný horčík výnimočnej čistoty.
EasyBody™ chlorid horečnatý je celkom ionizovaný pre efektívne vstrebávanie a uchovanie v tele. To znamená, že tento základný minerál sa vstrebáva do kožného tkaniva, bezprostredne vnikne do buniek a efektívne doplní straty horčíka spôsobené potením a stresom.
Magnéziový Olej Original Spray je univerzálny prípravok. Jeho unikátnosť spočíva v tom, že ho môže užívať každý. Spray odporúčame i ženám v priebehu tehotenstva, materstva, deťom, diabetikom, celiatikom, vegánom i vegetariánom.

Upozornenie: Magnéziový Olej Original Spray neužívajte v blízkosti očí a otvorených rán.

Objem: 150ml

Skladovanie: Uchovávajte na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia.

Krajina pôvodu: Česká republika

 

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN