Ospravedlňujeme sa za dočasné nedostatky v popisoch produktov.  Pracuje na ich zosúladení s platnou legislatívou.


Magnéziový olej v spreji Original - SENSI 150ml, EasyBody

Magnéziový olej v spreji Original - SENSI 150ml, EasyBody
13,60€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Iné zdravé

Pre citlivú pleť.

Horčík prispieva k:

  • zníženiu vyčerpania a únavy

  • rovnováhe elektrolytov

  • správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie

  • správnemu fungovaniu nervového systému

  • správnemu fungovaniu svalov

  • normálnej syntéze bielkovín

  • správnej funkcii psychiky

  • udržaniu zdravých kostí

  • udržaniu zdravých zubov

  • zohráva úlohu v procese delenia buniek

Zloženie Magnéziového Oleje Sensi Spray je formulované tak, aby dodal telu tento životne dôležitý minerál a zároveň bol veľmi šetrný a jemný k pokožke. Do roztoku so zníženým obsahom prírodného chloridu horečnatého bol pridaný OptiMSM ® – dimethylsulfon, jediná MSM, ktorá je priebežne skúšaná americkou FDA a označená ako GRAS ( Generally Recognized As Safe ). Teda označená ako celkom bezpečná čistá a bezpečná.

OptiMSM ® – dimethylsulfon je najčistejší prirodzene vyskytujúci sa zdroj síry. MSM je jedným zo základných prvkov, ktoré sú obsadené vo všetkých živých organizmoch. MSM má veľmi prospešný vplyv na pleť, vlasy, nechty, svaly a kĺby. Magnéziový Olej Sensi Spray je šetrný k citlivej pokožke a vďaka obsahu OptiMSM ® je pokožka zdravšia a pružnejšia.

EasyBody™ Magnéziový Olej Sensi Spray je 100 % prírodný výrobok.

Zloženie (obsah zložiek na jednu dávku -10 strekov -1,87ml ): horčík 131 mg 76 % DD, čistená voda

Použitie: EasyBody™ Magnéziový Olej Sensi Spray je všestranný sprej, ktorý môže byť nanášaný na akúkoľvek časť ľudského tela za účelom zvýšenia celkovej hladiny horčíka. Pre dobrý celkový zdravotný stav odporúčame užívať až 10 strekov Magnéziového Oleja Sensi denne. Najjednoduchší spôsob je urobiť si z aplikácie ranný a večerný návyk. Najvhodnejší čas pre aplikáciu je po sprche či kúpeli, kedy je pokožka zahriata a jej póry sú otvorené, čo napomáha absorpcii. Tento sprej je vhodný pre ľudí akéhokoľvek veku. Pre deti odporúčame znížiť dávku na polovicu, pretože potrebujú doplňovať menšie množstvo horčíka ako v dospelosti. Pocit mravčenia či štípania je behom prvých aplikácií celkom normálny a je známkou nedostatku horčíka. Tento problém postupne zmizne tým, ako sa hladina horčíka v tele bude zvyšovať.

Upozornenie: Magnéziový Olej Sensi Spray je vhodný užívať behom tehotenstva. Neužívať v blízkosti očí a otvorených rán.

Objem: 150 ml

Skladovanie: Uchovávajte na suchom mieste, mimo priameho slnečného žiarenia.

Krajina pôvodu: Česká republika 

Význam pre zdravie: Magnézium pomáha telu vstrebávať vápnik, ktorý je dôležitý pre spevňovanie a posilňovanie mäkkých tkanív a svalov. Keď sa v staršej dobe kamennej ľudské telo formovalo do dnešnej podoby, malo pomer vápnika a horčíka 1:1. Dôsledkom dnešných stravovacích návykov, hlavne západnej kultúry, je tento pomer až 20:1.
Magnéziový Olej pomáha vyrovnať tento deficit spôsobený modernou stravou a stresujúcim životným štýlom. Klinické testy ukázali, že horčík, ktorý sa do tela absorbuje kožou transdermálne vyživuje každú bunku. Iná štúdia spravená v UK ukázala, že Magnéziový olej zvyšuje množstvo horčíka v bunkách až päťkrát rýchlejšie ako orálne tablety a kapsule. 
Magnéziový Olej Sensi Spray je formulovaný tak, aby dodal telu tento životne dôležitý minerál a zároveň bol veľmi šetrný a jemný k pokožke. Do roztoku so zníženým obsahom prírodného chloridu horečnatého bol pridaný OptiMSM ®. 
OptiMSM ® – dimethylsulfon je najčistejší prirodzene vyskytujúci sa zdroj síry. MSM je jedným zo základných prvkov, ktoré sú obsadené vo všetkých živých organizmoch. MSM má veľmi prospešný vplyv na pleť, vlasy, nechty, svaly a kĺby. Magnéziový Olej Sensi Spray je šetrný k citlivej pokožke a vďaka obsahu OptiMSM ® je pokožka zdravšia, jemnejšia a pružnejšia. 
Magnéziový Olej Sensi Spray je univerzálny prípravok. Jeho unikátnosť spočívá v tom, že môže byť užívaný kýmkoľvek. Sprej odporúčame i ženám behom tehotenstva, materstva, deťom, diabetikom, celiatikom, vegánom i vegetariánom.

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN