Magnéziový olej Original 500ml, EasyBody

Magnéziový olej Original 500ml, EasyBody
20,14€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Vypredané
Výrobca: Iné zdravé

Magnézium je jeden z najdôležitejších prvkov v ľudskom tele. Horčík má zásadný význam pre normálnu funkciu svalov, produkciu energie a schopnosť tela detoxifikácie. Je to minerál, ktorý je zodpovedný za viac ako 300 enzymatických reakcií v tele. Tieto reakcie sú ďalej spojené s tisícmi ďalších. Jedná sa o úžasný prírodný minerál, ktorý zbavuje telo nadmerného napätia. Horčík je kľúčový prvok, ktorý pomáha telu vstrebávať vápnik, ktorý je dôležitý pre zdravie kostí a zároveň pomáha spevňovať a posilňovať mäkké tkanivá a svaly. Telo, ktoré má dostatok magnézia je pružnejšie, čelí dlhšie únave, lepšie regeneruje a detoxikuje.

DAJTE ZBOHOM BOLESTIAM CHRBTA !

EasyBody™ Magnéziové Vločky Original sú 100 % prírodný výrobok.

3 spôsoby ako použiť magnéziový olej:

  1. Magnéziový zábal : pri bolesti chrbta alebo inej svalovej partii – ohrejte 30 – 50 ml magnéziového oleja na 45 °C a natrite problémovú partiu, prekryte osuškou a nechajte 20 minút pôsobiť. Svalové bolesti ustúpia.
  2. Magnéziová pomasážna starostlivosť :  na konci masáži povedzte masérovi o vmasírovanie magnéziového oleja tela a nechajte 20 min. pôsobiť. Vstrebaný magnéziový olej na prekrvených svaloch pomôže k rýchlejšej regenerácii.
  3. Magnéziový kúpeľ : ak pridáte magnéziový olej do kúpeľa tela alebo nôh, horčík vstúpi každou bunkou pokožky do organizmu , efektívne nahradí horčík chýbajúci v modernej strave a doplní horčík potrebný pri stresujúcom životnom štýle.Zloženie: Magnesium Chloride Hexahydrate 31 %, čistená voda


Použitie: 
Použitie Magnéziového Oleja do kúpeľa je veľmi šetrný spôsob, ako zvýšiť hladinu horčíka vo vašom tele. Horčík z Magnéziového Oleja do kúpeľa tela alebo nôh, vstupuje každou bunkou pokožky do organizmu a efektívne nahradí horčík chýbajúci v modernej strave a doplní horčík potrebný pri stresujúcom životnom štýle.

Kúpeľ nôh: Pridajte 50 ml do teplej vody, ponorte vaše nohy a relaxujte po dobu 20 minút alebo dlhšie, pokiaľ je to žiaduce.

Kúpeľ tela: Pridajte 100 ml do teplého kúpeľa a relaxujte po dobu 20 minút alebo dlhšie, aby došlo k maximálnej absorpcii horčíka. Odporúča sa užívať Magnéziový Olej v kúpeli 2 – 3 krát týždenne. Podľa potreby je možné frekvenciu kúpeľa zvýšiť.

Magnéziový Olej je vhodný v každom veku, behom tehotenstva a kojenia. Pre deti odporúčame znížiť dávky na polovicu, pretože ich denná potreba je nižšia ako u dospelého.

TIP : ohrejte Magnéziový olej ( 10 – 20 ml ) na teplotu, ktorá vám bude vyhovovať a nechajte si urobiť masáž problematických partií tela. Relaxujte 20 min s naneseným Magnéziovým Olejom, zakrytým ručníkom alebo osuškou. Táto procedúra je veľmi účinná pri svalovom napätí a bolestiach.


Význam pre zdravie: Telo s dostatkom horčíka bude pružnejšie, bude lepšie odolávať únave a bude rýchlejšie regenerovať. Horčík je minerál, ktorý je obťažne doplniť prostredníctvom tradičnej orálnej suplementácie.
Horčík je prírodný relaxant a príliš veľa horčíka v jednej dávke môže mať laxatívny účinok i keď tolerancia príjmu množstva horčíka je pre každého jednotlivca iná.
Kľúčovým faktorom je forma aplikácie doplnená horčíkom. Spravenými štúdiami bolo preukázané, že transdermálna aplikácia, teda aplikácia prostredníctvom pokožky, je najúčinnejšou metódou mimo nemocničného prostredia ( infúzia ).
Výsledky prevedených testov ukázali, že užívanie transdermálneho horčíka môže zvýšiť hladiny horčíka v organizme až päťkrát rýchlejšie ako tradičné tabletky alebo kapsule.

Upozornenie: Neexistujú žiadne kontraindikácie pre použitie magnéziového oleja.

Skladovanie: Skladovať v suchom prostredí a uzavretom balení po každom použití.

Objem: 500 g

Krajina pôvodu: Česká republika

 

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN