Magnéziové vločky Original 1250g, EasyBody

Magnéziové vločky Original 1250g, EasyBody
14,47€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Iné zdravé

Magnézium je jeden z najdôležitejších prvkov v ľudskom tele. Horčík má zásadný význam pre normálnu funkciu svalov, produkciu energie a schopnosť tela detoxifikácie. Je to minerál, ktorý je zodpovedný za viac ako 300 enzymatických reakcií v tele. Tieto reakcie sú ďalej spojené s tisícmi ďalších. Jedná sa o úžasný prírodný minerál, ktorý zbavuje telo nadmerného napätia. Horčík je kľúčový prvok, ktorý pomáha telu vstrebávať vápnik, ktorý je dôležitý pre zdravie kostí a zároveň pomáha spevňovať a posilňovať mäkké tkanivá a svaly. Telo, ktoré má dostatok magnézia je pružnejšie, čelí dlhšie únave, lepšie regeneruje a detoxikuje.

20 minút tej najlepšej relaxácie akú ste kedy mali

Ak sa rozpustia Magnéziové Vločky, pre kúpeľ tela alebo nôh, vstupuje horčík každou bunkou pokožky do organizmu a efektívne nahradí horčík chýbajúci v modernej strave a doplní horčík potrebný pri stresujúcom životnom štýle.

EasyBody™ Magnéziové Vločky Original sú 100 % prírodný výrobok.


Zloženie: Magnesium Chloride Hexahydrate 47 %


Použitie: Použitie magnéziových vločiek do kúpeľa je veľmi šetrný spôsob, ako zvýšiť hladinu horčíka vo vašom tele. Ak sa rozpustia Magnéziové Vločky do kúpeľa tela alebo nôh, vstupuje horčík každou bunkou pokožky do organizmu a efektívne nahradí horčík chýbajúci v modernej strave a doplní horčík potrebný pri stresujúcom životnom štýle.

Kúpeľ nôh: Rozpustiť cca. 150 g (odpovedá jednej čajovej šálke ) v teplej vode, ponoriť nohy a relaxovať po dobu 20 minút alebo dlhšie, pokiaľ je to žiaduce.

Kúpeľ tela: Rozpustiť cca. 250 g ( odpovedá zhruba dvom čajovým šálkam ) v teplom kúpeli a relaxujte po dobu 20 minút alebo dlhšie, aby došlo k maximálnej absorpcii horčíka. Odporúča sa užívať Magnéziové Vločky 2 – 3 krát týždenne. Podľa potreby je možné frekvenciu kúpeľa zvýšiť.

Magnéziové Vločky sú vhodné v každom veku, behom tehotenstva a kojenia. Pre deti odporúčame znížiť dávky na polovicu, pretože ich denná potreba je nižšia ako u dospelého.


Význam pre zdravie: Telo s dostatkom horčíka bude pružnejšie, bude lepšie odolávať únave a bude rýchlejšie regenerovať. Horčík je minerál, ktorý je obťažne doplniť prostredníctvom tradičnej orálnej suplementácie.
Horčík je prírodný relaxant a príliš veľa horčíka v jednej dávke môže mať laxatívny účinok i keď tolerancia príjmu množstva horčíka je pre každého jednotlivca iná.
Kľúčovým faktorom je forma aplikácie doplnená horčíkom. Spravenými štúdiami bolo preukázané, že transdermálna aplikácia, teda aplikácia prostredníctvom pokožky, je najúčinnejšou metódou mimo nemocničného prostredia ( infúzia ).
Výsledky prevedených testov ukázali, že užívanie transdermálneho horčíka môže zvýšiť hladiny horčíka v organizme až päťkrát rýchlejšie ako tradičné tabletky alebo kapsule.

Upozornenie: Neexistujú žiadne kontraindikácie pre použitie horčíkových vločiek.

Skladovanie: Skladovať v suchom prostredí a uzavretom balení po každom použití.

Hmotnosť: 1 250g

Krajina pôvodu: Česká republika

 

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN