BeautyVisage Látková kyslíková pleťová maska - rýchla obnova 1ks

BeautyVisage Látková kyslíková pleťová maska - rýchla obnova 1ks
1,88€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Iné zdravé

Kyslíková maska pracuje s princípom regenerácie SPA starostlivosti: hlboko vyživuje, hydratuje, vyhladzuje vrásky, odstraňuje príznaky únavy a osviežuje. Rýchly a viditeľný efekt! Mimoriadne účinné zloženie na báze hrozna kmeňových buniek, polysacharidov a regeneračného séra, zmäkčuje, upokojuje, odstraňuje opuchy, uvoľňuje vrásky na tvári, ťahá a omladzuje pokožku.

Výsledok: 98,1% pokožky je čerstvejšia a odpočinutejšia, 96,3% hladší, 98,1% zvlhčené

* Na základe štúdií, na ktorých sa dobrovoľne zúčastnilo 105 žien vo veku od 20 do 65 rokov.

Výhody: Aplikácia jednej masky zodpovedá 1-3 ošetreniam tváre. Masky obsahujúce inovatívne prísady. Maskové vzorce obsahujú komplexnú štruktúru, ktorej zložky sa navzájom dopĺňajú a obohacujú. Tieto zložky majú veľkosť častíc, ktorá je schopná preniknúť kožou čo najhlbšie.

Použitie: Otvorte obal a rozbaľte masku. Masku položte na čistú tvár. Po 15-20 minútach masku odstráňte, zvyšok rozotrite ľahkými masážnymi pohybmi na koži a nechajte ju úplne absorbovať.

Bezpečnostné opatrenia: Na vonkajšie použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí. V prípade kontaktu s očami vypláchnite veľkým množstvom vody.

Ingrediencie INCI: Aqua, Vitis vinifera Leaf voda, olej z pšeničných klíčkov, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Vitis vinifera, natriumkarboxymethylcelulóza beta-glukán, Amorphophallus konjac Root Prášok, srvátkový proteín, polyakrylát sodný, Parfum, benzoová, kyselina sorbová, dehydrooctovou kyselín, Benzylalkohol ,

Objem: 25 ml

Krajina pôvodu: Rusko

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN