Laktáza enzým 90kps., GymBeam

Laktáza enzým 90kps., GymBeam
6,95€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Iné zdravé
Laktáza enzým - ideálny pomocník pre trávenie laktózy

Laktáza enzým je praktický zdroj enzýmu laktázy v tabletovej forme. Laktáza je enzým, ktorý v organizme štiepi laktózu (mliečny cukor) na glukózu a galaktózu. Bez dostatočného množstva laktázy má telo problém tráviť potraviny s obsahom laktózy.
Už sa nemusíte obmedzovať a dôkladne kontrolovať obsah potravín. Vyskúšajte laktázu enzým a pochutnajte si na mliečnych produktoch a jedlách bez starostí.
 
Zloženie: objemové činidlo (sorbitol, mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúca látka (horečnaté soli mastných kyselín), maltodextrín, enzým laktáza: ß-galaktozidáza (ToleraseTM L)
 
Odporúčané dávkovanie: Užívajte 1-5 tabliet s jedlom, v závislosti od množstva požitého mliečneho cukru. Enzým laktáza v tablete môže rozložiť v priemere 10 g laktózy, čo zodpovedá asi 200 ml kravského mlieka.
 
Obsah: 90 kapsúl
 
Skladovanie: Skladujte mimo slnečného žiarenia a v suchu pri teplote do 25 °C. Skladujte mimo dosahu detí. 
 
Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Nadmerná konzumácia môže spôsobiť laxatívne účinky.Produkt sa odporúča pre ľudí, ktorí majú problém s trávením laktózy. Odporúča sa užívať produkt so všetkými jedlami obsahujúcich laktózu. Tolerancia na laktózu je variabilná a jedinci s intoleranciou laktózy by sa mali poradiť s lekárom o dávkovaní. Uchovávajte mimo dosahu dosahu malých detí.


 
Nutričné hodnoty 1 dávka (1 tableta)
enzým Laktáza 5000 FCCU (21,75 mg) 


 

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN