Kremelina prášok z Peru KOSHER 200 g NOVINKA

Kremelina prášok z Peru KOSHER 200 g NOVINKA
5,49€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Iné zdravé

Kremelina (Diatomická zemina) je prirodzene sa vyskytujúca mäkká, kremičitá, sedimentárna hornina, ktorá sa ľahko štiepi na jemný prášok. Skladá sa zo skamenelých zvyškov diatomov (rozsievok – jednobunkových rias) a má širokú škálu použitia. Obsahuje tiež minerály ako hlavne kremík, tiež mangán, magnézium, železo, vápnik a ďaľšie.

Aké sú výhody užívania Kremeliny?

Kremelina vie zbavovať organizmus toxínov, ťažkých kovov, pôsobí proti parazitom, čím na prírodnej báze detoxikuje organizmus. Je prirodzeným a organickým zdrojom rastlinného kremíka – oxidu kremičitého, ktorý je nevyhnutný napríklad pre vstrebávanie vápnika.

Pre ľudský organizmus má kremík nezastupiteľný význam.Je súčasťou mnohých enzýmov riadiacich chemické reakcie v našom tele.Spolu s vápnikom a horčíkom prispieva k stavbe pevných kostí a tvorbe tkanív (kože, nechtov, vlasov). Má vysoké protizápalové účinky, pozitívne pôsobí pri hojení a pôsobí proti starnutiu kože. Kremelina je vhodným doplnkom pri chudnutí, nakoľko urýchľuje trávenie.

Väčšina ľudí má nedostatok kremíka v organizme. Jeho nedostatok v organizme spôsobuje: spomalenie rastu, vývoja, lámavosť a deformáciu kostí, lámavosť vlasov a ich vypadávanie, lámavosť a krehkosť nechtov, osteoporózu, zápaly pokožky, zlé hojenie rán, ako aj zlý stav ďasien a zubov.

Pozitívny vplyv kremíka na organizmus

Vďaka vysokému obsahu kremíka má kremelina priaznivý vplyv na imunitný system, chráni pred nebezpečnýmivolnými radikálmi (antioxidant). Pôsobí  preventívne proti vzniku srdcovo cievnych chorôb.

Kremík je tiež dôležitý pre krásu vlasov, nechtov a pokožky. Kedže podporuje prenos nervových impulzov môže byť nápomocný pri prevencii Alzheimerovej choroby.Ako už bolo spomínané pre svoje zloženie je vhodným doplnkom pri prevencií a liečbe osteoporózy. Tlmí škodlivý vplyv hliníka na ľudský organizmus, znižuje hladinu cholesterolu v krvi. Tiež posôbí pozitívne na močové cesty a funkciu ladvín, napomáha pri liečbe kožných chorôb.

Kremelina


Absorbuje – Kremelina má tvar malých valčekov s množstvom malých otvorov.Tieto valčeky majú veľmi silný negatívny náboj. Ako sa tieto milióny malých valčekov pohybujú cez žalúdok a tráviaci trakt, priťahujú a absorbujú baktérie, huby, prvoky, vírusy, pesticídy a zvyšky iných chemických látok a ťažkých kovov. Tieto toxíny sú zachytené a vyplavené von z tela. Okrem toho sú aj väčšie parazity, ktoré môžu žiť v tráviacom trakte poškodené kremelinou a neskôr vylúčené z organizmu.

Čistí – Kremelina je rozdrvená na veľmi jemný prášok, zároveň ide o tvrdšie fragmenty. To je veľmi dôležité, pretože obrovský počet týchto drobných valčekov kremeliny prechádzajú cez črevá a jemne čistia ich steny. Výsledkom je, že sa živiny lepšie vstrebávajú do krvného obehu. Samozrejme je dôležité jej dlhodobejšie užívanie.

Zhrnutie

  • Môže pomôcť pri znižovaní cholesterolu a krvného tlaku
  • Môže prispieť k stimulácii tráviacej sústavy respektíve pravidelnému pohybu čriev, pretože pôsobí ako vnútorná očista tela
  • Má protiplesňové účinky, pôsobí proti parazitom
  • Vhodný doplnok pri redukcií váhy a chudnutí
  • Vhodná pri prevencii Osteoporózy a Alzheimerovej chorobe


Pôsobí detoxikačne – pohlcuje ťažké kovy obsiahnuté napr.vo vakcínach, pitnej vode a potravínách

Používa sa aj pre domáce zvieratá a dobytok na doplnenie minerálov a reguláciu črevných parazitov. Boli tiež preukázané, veľké úspechy v zbavovaní zvierat vírusu E. coli, rovnako ako iných formiem baktérií a vírusov

Naša Kremelina je potravinárskej kvality, čo znamená, že je bezpečná pre vnútorné užívanie. Je množstvo ložísk kremeliny, ale nie všetky sú vhodné pre konzumáciu. Je zaujímavé, že zo 600 známych ložísk kremeliny v Amerike, len štyri sú hodnotené ako “potravinárske” podľa štandardov FDA. Okrem toho Health Leads Kremelina pochádza zo sladkovodného zdroja. Vďaka tomu sa vytvárajú tvrdšie a ostrejšie fragmenty v porovnaní so zdrojom zo slanej vody.

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN