Ospravedlňujeme sa za dočasné nedostatky v popisoch produktov.  Pracuje na ich zosúladení s platnou legislatívou.

 

DrJuice Silver colloid koloidné striebro 200 ml 20 ppm 100% prírodné zložky EXP 29/11/2020

Akcia DrJuice Silver colloid koloidné striebro 200 ml 20 ppm 100% prírodné zložky EXP 29/11/2020
13,00€ 9,10€
Ušetríte 30%

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Vypredané
Striebro je esenciálny stopový prvok pre človeka i pre rastliny a zvieratá.
 
Koloidné striebro je jediná forma striebra, ktorú môžeme bezpečne používať. Do tkanív presakuje príliš pomaly, preto nezapríčiňuje tkanivové podrážďenie.
 
Koloidné striebro je úplne homogénny roztok, ktorý pozostáva z milióntin veľmi maličkých a jemných čiastočiek. V laboratóriu sa vyrába elektrolýzou z väčšieho kusu, veľmi čistého takzvaného kvadratického striebra a z očistenej - v našom prípade ultračistej vody – pomocou špeciálnych nariadení. Všetky častice, ktoré majú veľkosť od 1 do 500 nm, nazývame koloidom.
 
Koloidné striebro sú maličké častice a ióny čistého striebra v mimoriadne čistej deionizovanej vode. Majú rovnaký elektrický náboj, takže sa vzájomne odpudzujú a sú v sústavnom pohybe. Kvôli strate náboja – čo je prírodný proces – postupne sa znižuje ich účinnosť, takže sa nemôžu používať časovo neobmedzene. Po 90-dňovom rozklade častice striebra s kladným nábojom pomaly strácajú svoj náboj, ich pohyb sa spomaľuje a nebudú také účinné.
 
Koloidné striebro je jediná forma striebra, ktorú môžeme bezpečne používať. Do tkanív presakuje príliš pomaly, preto nezapríčiňuje tkanivovú iritáciu.
 
Keď sa koloidné striebro dostane do prostredia v okolí jednobunkových živočíchov, bráni ich životným funkciám, a tak behom krátkeho času uhynú. Ničí štruktúru bielkovinového obalu a tým zabraňuje ich rozmnožovanie a napomáha ich zničeniu. U húb a baktérií blokuje životne dôležitý enzým a tým zapríčiňuje ich zničenie. V laboratórnom prostredí v skúmavke za približne 6 minút zničí všetky choroboplodné mikroorganizmy. Známu baktériu nemocničných nákaz – Stafylococcus Aureus – dokáže tiež zničiť za takýto čas. (zdroj: Science Digest magazin, 1978, marcové číslo)

Objem: 200 ml

 

Cesta podania: Dermatologicky - na pokožku, Do ústnej dutiny - neprehĺta sa
Forma: Roztok
Pre: Pre dospelých
Na čo je: Na zápaly, Na dezinfekciu
Originálny názov: DrJuice Silver colloid koloidné striebro 20 ppm, 1x200 ml

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN