Výrobky ako EUCASOL, JUST Tymiánový krém, JUST Olej z 31 liečivých bylín a iné výrobky firmy JUST si viete u nás zakúpiť už len telefonicky a formou SMS na 0905 124 186 alebo na objednavky@anezka.sk.  Za pochopenie ďakujeme.  

 

Ospravedlňujeme sa za dočasné nedostatky v popisoch produktov.  Pracuje na ich zosúladení s platnou legislatívou.

 

Keto diéta 1.fáza na 7dní, SuperSlim

Akcia Keto diéta 1.fáza na 7dní, SuperSlim
61,56€ 43,10€
Ušetríte 30%

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Vypredané
Výrobca: Iné zdravé

Proteínová KETO diéta SUPER SLIM Vám pomôže dostať sa spať do formy. 

V prvej fáze docháza k najväčšiemu váhovému úbytku. Väčšinou v rozmedzí 50 – 70 % kilogramov zo zákazníkovho cieľa v chudnutí. 

Pravidelným prísunom kvalitných proteínov (bielkovín) počas ketózy zabraňujeme spaľovaniu svalovej hmoty a podporujeme spaľovanie tukov.

ZLOŽENIE BALÍČKA: obsahuje 28 instantných jedál, pričom majú všetky jedlá nízky obsah kalórií, tukov a sacharidov a obsahujú vysoký podiel rastlinných a mliečnych bielkovín a vlákniny. Vychutnaj si 4 chutné jedlá každý deň!

DÁVKOVANIE pri 1 FÁZE:
Počas celého tvrvania 7-dňovej proteínovej diéty Super Slim sa denne konzumujú len 4 porcie proteínových jedál + povolené druhy zeleniny, bezkalorické omáčky a cestoviny Super Slim (nie sú súčasťou balíčka). Povolené druhy zeleniny nájdete v priloženom jedálničku. 

Zloženie: krémová hrášková polievka (2 porcie), krémová tekvicová polievka (2 porcie), krémová hráškovo - slaninová polievka (2 porcie), krémová zeleninová polievka (2 porcie), krémová hubová polievka (2 porcie), raňajkove muesli s príchuťou čokolády a karamelu (2 porcie), horúca čokoláda (2 porcie), proteínový dezert s vanilkovou príchuťou (2 porcie), banánový koktail (2 porcie), čokoládový proteínový dezert (2 porcie), proteínový dezert s príchuťou horkej čokolády (2 porcie), hubová omeleta (2 porcie), nugetky s príchuťou šunky (2 porcie), chilli s fazuľkami v prášku (2 porcie), 1ks 350ml bezkalorickej omáčky

Balenie: 1 balenie obsahuje 28 jedál

Princíp chudnutia s proteínovou diétou Super Slim.
V stravovacom koncepte 7-dňovej diéty Super Slim sú telu dodávané vysoko kvalitné prírodné proteíny  za súčasného zníženého prísunu sacharidov, tukov a energie. Zvyčajne sú prvotným zdrojom energie pre telo sacharidy. Vzhľadom k ich obmedzenému prísunu počas užívania diéty Super Slim, sú rýchlo spotrebované a hlavným zdrojom energie sa stáva uložený tuk. Táto metabolická zmena sa nazýva ketóza.  Pravidelným prísunom kvalitných proteínov (bielkovín) počas ketózy zabraňujeme spaľovaniu svalovej hmoty a podporujeme spaľovanie tukov.

Chudnutie bez hladovania.
Odbúravanie tukov počas ketózy produkuje ketóny (dajú sa zmerať aj v moči), ktoré v mozgu účinne tlmia pocit hladu a navodzujú pocity dobrej nálady a energie. Ďalšou výhodou diéty Super Slim je, že pri jej konzumácií máte pocit sýtosti po jedle. Nakoľko svoj žalúdok v prípade potreby zaplníte bezkalorickými cestovinami, alebo Super Slim Drinkom (neobsahuje balíček). Preto väčšina užívateľov chudnutie s diétou Super Slim výborne znáša a je schopná vydržať až do konca bez pocitu hladu, čo je jedna z hlavných výhod našej diéty. 

Na zabránenie JOJO efektu je dôležitý postupný prechod na normálnu stravu, to je prechod jednotlivými fázami diéty.
Po ukončení prvej fázy diéty odporúčame prechádzať na bežné stravovanie postupne;
prvý týždeň odporúčame pridať jedno bežné jedlo denne, ideálne polovičnú porciu a 3 produkty zo Super Slim proteínovej diéty,
druhý týždeň 2 a tretí týždeň 3 bežné jedlá denne. Porcie zvyšujte tiež len veľmi postupne.
Ak nepociťujete hlad, nevynechávajte jedlá, pretože bielkoviny obsiahnuté v našich pokrmoch sú dôležité pre správne fungovanie diéty.

Dodržiavajte pitný režim: 2-3 litre vody, minerálnej vody, alebo inej nekalorickej tekutiny denne! (Do nápojov môžete pridať nekalorické sladidlo, odporúčame zdravé varianty ako stéviu alebo xylitol).
Káva a čaj sú povolené nápoje, ale do pitného režimu sa nezarátavajú.

UPOZORNENIE:
Diétny program je nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy, pre osoby, ktoré sa nachádzajú v období rekonvalescencie po chorobe /operácii/, osoby s poruchou príjmu potravy, osoby trpiace na dnu, diabetes, alebo iné metabolické ochorenia alebo ochorenia obličiek a pečene. U seniorov a osôb, ktoré majú podváhu, alebo alergiu na niektorú zložku produktu.

Skladovanie: v tme a suchu pri teplote 15 – 22 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Krajina pôvodu: EU

 

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN