Indická Echinacea - 60 kapsúl, Planet Ayurveda

Indická Echinacea - 60 kapsúl, Planet Ayurveda
17,20€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Planet Ayurveda
Indická echinacea (Andrographis paniculata) sa používa najmä v ázijských krajinách na liečbu rôznych infekcií, podporu imunitného systému ako aj na podpornú liečbu pri vírusových ochoreniach. 
Kapsuly majú poťah z celulózy rastlinného pôvodu, sú 100% vegetariánske.

Zloženie: 500 mg štandardizovaného extraktu 10:1 z rastliny Andrographis paniculata Linn. Asteraceae (Právenka latnatá) s obsahom 5% fenolových zložiek; obsah 1 kapsuly: 500 mg štandardizovaného extraktu

Odporúčané dávkovanie: 1 - 2 kapsuly 1 - 2x denne

Význam pre zdravie: Indická echinacea (Andrographis paniculata) je veľmi rozšírená najmä v ázijských krajinách pri liečbe rôznych infekcií. Indický farmaceutický priemysel ju bežne používa ako zložku liekov. V ajurvéde sa indická echinacea (u nás známa pod pojmom právenka latnatá) používa predovšetkým na podporu imunitného systému ako aj na podpornú liečbu pri vírusových ochoreniach. Je častou zložkou ajurvédskych formulácií. Účinnou zložkou obsiahnutou v listoch sú andrographolidy.

Balenie: 60 kapsúl

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri teplote do 25°C v uzavretom obale. 

Krajina pôvodu: India

Upozornenie: Pre lepší účinok odporúčame dodržať medzi jedlom a ajurvédskymi produktami aspoň pol hodinu, ideálne hodinu. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosah malých detí! Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnúť.


 

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN