Helicobacter Pylori ECOTEST

Helicobacter Pylori ECOTEST
5,75€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Iné zdravé
Helicobacter Pylori Ecotest – HP Ecotest je vysoko citlivý a spoľahlivý test na zistenie prítomnosti antigénu helikobakter pylori zo vzorky stolice. Presnosť tohto testu je 99%, čím je porovnateľný s laboratórnym testom v medicínskom prostredí. V prípade, že máte podozrenie na infekciu baktériou helikobakter pylori, vďaka Ecotestu môžete zistiť presný výsledok už do 10 minút v pohodlí vášho domova aj bez návštevy lekára. 

Pre koho je určený: Helicobacter Pylori Ecotest sa okrem priameho podozrenia na infekciu helikobakterom pylori odporúča preventívne aplikovať pri problémoch akými sú: bolesti žalúdka, kŕče žalúdka, pálenie žalúdka, pálenie záhy, zlé trávenie.
Tieto zdravotné ťažkosti sa radia k hlavným príznakom prítomnosti helikobaktera pylori v organizme. Ľudia postihnutí niektorým z týchto problémov v dlhodobejšom horizonte (viac ako týždeň) môžu mať tým pádom podnetné podozrenie na infekciu baktériou helikobakter pylori.

Výhody: možno sa otestovať v pohodlí domova bez návštevy lekára, neinvazívny test – nepôsobí nepríjemne pri testovaní ako v prípade gastroskopie (medicínskeho vyšetrenia na prítomnosť helikobaktera), vysoká presnosť testu (99%), porovnateľná s laboratórnym vyšetrením, možnosť kúpy v eshope – bez lekárskeho predpisu, výsledok testu máte už do 10 minút od otestovania

Použitie: 
1. Odobratie vzorky stolice: Po odskrutkovaní testovacej tyčinky zo skúmavky Ecotestu vnoríte jej špičku do stolice a následne vrátite späť do skúmavky s roztokom. 

2. Vykonanie testu: Po opätovnom zaskrutkovaní testovacej tyčinky, celú skúmavku dôkladne pretrepte, aby bol vzorka rovnomerne premiešaná v celom roztoku. Ďalej odlomte plastovú špičku na vrchnej strane skúmavky Ecotestu a kvapnite 2 kvapky roztoku na miesto určené na kontrolnej doštičke.

3. Vyhodnotenie testu: Počkajte 10 minút na vyobrazenie výsledku testu na kontrolnej doštičke.

V prípade vyobrazenia 1 paličky je nález negatívny – v organizme sa nevyskytuje helikobakter pylori.
V prípade vyobrazenia 2 paličiek je nález pozitívny – v organizme sa vyskytuje helikobakter pylori.

Po vyhodnotení testu sa všetkých častí testu zbavte. Ecotest je určený len na jednorázové použitie. Podrobnejšie informácie o návode na použitie a vyhodnotení testu nájdete na stránke – Helicobacter Pylori Ecotest.

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN