Green trio - Spirulina, Chlorella, Zelený jačmeň 540 tbl

Green trio - Spirulina, Chlorella, Zelený jačmeň 540 tbl
19,37€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Top Natur
Je to prípravok, ktorý v jednej tablete obsahuje tri „zelené“ potraviny. Chlorella, Zelený jačmeň a Spirulina tvoria ideálnu kombináciu, kde každá zo zložiek prináša do výrobku špecifické vlastnosti, a tým dodáva produktu GREEN TRIO výborné schopnosti.

Chlorella je známa svojimi jedinečnými detoxikačnými vlastnosťami. Vo výrobku GREEN TRIO zaisťuje väčší obsah Vitamínu A, ktorý podporuje správne fungovanie imunitného systému. Chlorella obsahuje chlorofyl, čo je tmavé zelené farbivo, o ktorom sa často hovorí ako o „zelenej krvi“.

Spirulina je druh sladkovodnej riasy bohatá na bielkoviny, vitamín B12 a chróm. Vitamín B12 podporuje správnu tvorbu červených krviniek a má vplyv na zníženie únavy a vyčerpania. Chróm je dôležitý minerál na udržanie normálnej hladiny glukózy v krvi.

Zelený jačmeň je vyrobený zo sušených lístkov mladého jačmeňa. Z minerálov a vitamínov, ktoré prirodzene obsahuje je vo väčšom množstve nastúpená meď. Dostatočný prísun tohto prvku nám zaisťuje správne fungovanie metabolizmu, podporuje obranyschopnosť organizmu a chráni bunky pred oxidatívnym stresom, takže funguje ako antioxidant.

Zloženie:

rovnomerne vyvážená zmes Spiruliny, Chlorelly a Zeleného jačmeňa

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN