Gotu Kola - 60 kapsúl, Planet Ayurveda

Gotu Kola - 60 kapsúl, Planet Ayurveda
17,20€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Planet Ayurveda

Kapsuly Gotu kola Planet Ayurveda obsahujú štandardizovaný extrakt z rastliny Centella asiatica (L.) Urban Syn. Hydrocotyle asiatica Linn. (Apiaceae) obsahujúci 3% asiatikosidov. Poťah kapsuly z celulózy rastlinného pôvodu. Kapsuly plnené štandardizovaným extraktom poskytujú hneď niekoľko výhod oproti kapsuliam plneným surovým bylinným práškom či bežným extraktom. Kapsuly Gotu kola Planet Ayurveda sú čisto prírodné, obsahujú 100 % štandardizovaný extrakt. Neobsahujú žiadne ďalšie plnivá, aditíva ani chemické látky. Použité kapsuly sú z celulózy rastlinného pôvodu. Vhodné pre vegetariánov aj vegánov. Gotu kola je niekedy nesprávne označovaná aj ako Brahmi. Podľa ajurvédy je Brahmi iná rastlina - Bacopa monnieri. Úplne bez chemikálií, aditív, umelých farbív, plnív, kvasníc a pod. Namiešané podľa expertov ajurvédskej medicíny

Zloženie: obsah 1 kapsuly - 500 mg štandardizovaného extraktu

Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula 1 krát denne

Obsah: 60 kapsúl

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri teplote do 25°C v uzavretom obale. 

Krajina pôvodu: India

Upozornenie: Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ukladať mimo dosah malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnúť.


podporujú cirkuláciu krvi, udržujú správne fungujúci metabolizmus, zachovávajú mozgové funkcie, podporujú koncentráciu, používajú sa ako prevencia pred psychickým vyčerpaním, využívajú sa v prípade neuropatie spôsobenej diabetom, vyrovnávajú v tele psychické energie (Satva, Radžas a Tamas), vyrovnávajú v tele všetky tri dóše (Vata, Pitta a Kapha)


 

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN