Gastropeľ C 36g

Gastropeľ C 36g
5,27€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Iné zdravé
Preparát Gastropeľ C, účinný na pálenie záhy, obsahuje vyvážené množstvo vitamínov a stopových prvkov, najmä draslíka. Tablety sa odporúčajú pri nešpecifikovaných poruchách funkcií tráviacej sústavy, poruchách trávenia, pri vredovej chorobe žalúdka. Prostriedok sa osvedčil aj pri syndróme dráždivého čreva. Je účinný pri zvýšenom prekyslení žalúdka, trvalom pálení záhy. Gastropeľ C reguluje vylúčenie šťavy podžalúdkovej žľazy. Má dobré tonizujúce, protizápalové a dezinfikujúce vlastnosti. 
Odporúča sa tiež pri fyzickom a duševnom vyčerpaní, neurasténii, patologickom priebehu klimaktéria.

Zloženie: koreň puškvorca obyčajného (Acorus calamus L.) 75 mg v 1 tablete, včelí peľ 350 mg v 1 tablete, vitamín C (kyselina L-askorbová),pomocné látky: mikrokryštalická celulóza, fosforečnan vápenatý, stearan horečnatý

Odporúčané dávkovanie: 
Dospelým a deťom od 14 rokov sa odporúča užívať po 1 tablete 30 minút pred jedlom 2-krát denne. (jedno balenie pokryje, pri pravidelnom užívaní 1 mesiac) 
Deťom do 14 rokov odporúčame 1/2 tablety 2-krát denne. Tabletu sa odporúča rozžuť, je možné zapiť vodou. Trvanie kúry 1 mesiac.

Upozornenie: Včelie produkty sú silnými antioxidantmi a prispievajú k výraznej očiste organizmu (tzv. detoxu),ktorá sa môže prejaviť oparom, vyrážkami, preháňaním na toaletu či zväčšenými mandľami. Aby ste zmiernili tieto príznaky, odporúčame počas konzumácie produktu prijímať zvýšené množstvo tekutín. Spomínané príznaky detoxikácie nie sú dôvodom na ukončenie užívania produktu. Jeho priaznivé účinky sa bežne dostavia po cca 2-týždňovom pravidelnom užívaní.

Hmotnosť: 36 g

Test znášanlivosti: Ak ešte so včelími produktmi nemáte skúsenosti a obávate sa alergickej reakcie, tu je jednoduchý test znášanlivosti:
Malé množstvo produktu rozžujte a nechajte v ústach rozpustiť. Platí, že ak do 24 hodín nezaznamenáte žiadnu nepriaznivú reakciu, na tieto včelie produkty alergiu s najväčšou pravdepodobnosťou nemáte. 

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN