FUCOIDAN STAR 1000ml, STARLIFE
120,00€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: STARLIFE
FUCOIDAN STAR patrí vďaka jedinečnej kombinácii obsiahnutých extraktov z celej škály exotických plodov k unikátnym produktom. Jeho najdôležitejšie zložky sú fucoidan, vláknina z morskej riasy Aascophyllum, koncentrovaná šťava z hrozna a pyré z brazílskeho ovocia Açaí. Všetky prítomné ovocné zložky – Açaí, arónie, granátové jablko, čučoriedky, ríbezle, černice a baza –sú známe ako prírodné antioxidanty. Sú prirodzeným zdrojom vitamínov, minerálnych látok, aminokyselín, flavonoidov a iných hodnotných látok. Vínna réva pôsobí nielen ako antioxidant, ktorý ochraňuje bunky v tele proti voľným radikálom, ale tiež napomáha udržiavať zdravé srdce a správny krvný tlak. Prispieva k normálnej funkcii ciev a podporuje ich prietočnosť, hlavne v dolných končatinách a tým oslobodzuje od únavy ťažkých nôh. Pomáha k zlepšeniu celkového zdravotného stavu a podporuje metabolizmus. Má vplyv na zdravie pokožky.
Prítomný fucoidan je získaný z morskej rasy Ascophyllum nodosun, ktorá dokáže podporiť trávenie a črevné funkcie, hlavne ich pohyb, ktorý prispieva k pravidelnosti stolice.

Zloženie: White Grape Juice Concentrate (Vitis vinifera, extrakt z vínnej révy), kyselina fulvinová, Pear Juice Concentrate (Pyrus commumis, extrakt z hrušiek), Açaí Purée (Euterpe oleracea, extrakt z plodov euterpe „Açaí“), Chokeberry, Pomegranate, Mangosteen, Apricot, Blueberry, Dark Grape Juice Concentrate (Aronia melanocarpa, Punica granatum, Garcinia mangostena, Armeniaca vulgaris, Vaccinium myrtillus, Vitis vinifera, extrakt z jarabiny čiernej, granátového jablka, z plodov garcinie mangostanu, extrakt z marhúľ, čučoriedok, modrého hrozna), Fucoidan (sulfatovaný polysacharid hnedých rias), Black Currant, Black Raspberry, Elderberry Juice Concentrate (Ribes nigrum, Rubus Fruticosus, Sambucus nigra, extrakt z čiernych ríbezlí, ostružín, bazy čiernej), prírodná mangostenová príchuť, brusnicový prášok.
V záujme rýchlejšej orientácie v množstve aktívnych látok je u extraktov uvedené ich skutočné (pôvodné) množstvo.

Odporúčané dávkovanie: 30 ml 1-2x denne

Objem: 1000 ml

Skladovanie: Uchovávajte na suchom mieste.

Krajina pôvodu: USA

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať, ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uchovávajte a skladujte mimo dosahu malých detí! Skladujte a po otvorení uchovávajte na suchom a tmavom mieste. Minimálna trvanlivosť: do dátumu uvedeného údajom EXP na hornej strane obalu.

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN