FLAVOCEL 150tab., Energy

FLAVOCEL 150tab., Energy
Bez lepku Bez pridaného cukru Bez mlieka
22,50€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Iné zdravé

Flavocel je bioinformačný prípravok obsahujúci koncentrovaný extrakt z ibišteka sudánskeho (135 mg/1 tableta), obohatený o vitamín C (200 mg/1 tableta), glykozidy zo stévie sladkej a špeciálnu zmes éterických olejov.

Flavocel má protizápalové a imunostimulačné účinky, podporuje kvalitu spojivových tkanív a ciev. Je vhodným zdrojom vitamínu C. Pomáha v období zvýšeného výskytu chorôb z nachladnutia, chrípok, pri rekonvalescencii organizmu a proti pôsobeniu oxidačného stresu.

Balenie: 150 ks

Energetické pôsobenie: Flavocel harmonizuje predovšetkým energetické dráhy obličiek, močového mechúra, troch žiaričov, pľúc, srdca a sleziny.

Účinky: Znížená imunita, opakované infekcie, oslabenie organizmu: podporuje imunitu, celkovo osviežuje organizmus, má antioxidačné účinky.

Spomaľuje starnutie a preventívne chráni proti infekcii.

Choroby z nachladnutia, chrípka, angína, zápaly nosohltana, priedušiek a pľúc: pôsobí ako antivírusový a antibakteriálny prostriedok.

Alergia: má protialergické účinky.

Znížená kvalita spojivových tkanív (svaly, väzivo, chrupavka, kosti, zuby): zlepšuje kvalitu všetkých spojivových tkanív, podporuje syntézu kolagénu, zlepšuje pružnosť cievnych stien.

Riziko artériosklerózy, infarktu a mozgovej mŕtvice: preventívne pôsobí proti artérioskleróze, znižuje riziko infarktu a mozgovej mŕtvice.

Chudokrvnosť: zvyšuje vstrebávanie železa.

Infekcie obličiek a močových ciest, obličkové a močové kamene: dezinfikuje obličky a močové cesty, pôsobí diureticky, pomáha pri odbúravaní obličkových a močových kameňov, pôsobí priaznivo pri zápaloch prostaty a vylučovacieho ústrojenstva.

Fajčenie: dopĺňa vitamín C do organizmu.


Zloženie: Ibištek sudánsky je jednoročný ker z čeľade slezovitých. Je zdrojom prírodného vitamínu C, organických kyselín, fytosterolov a flavonoidov. Jeho extrakt má silný antibakteriálny efekt. Podporuje imunitu, má antioxidačné schopnosti. Fytosteroly znižujú cholesterol a bránia artériosklerotickým zmenám v stene ciev. Vzhľadom na vysoký obsah ovocných kyselín má výťažok z ibišteka ľahko preháňavý a močopudný efekt. Účinkuje priaznivo proti zápalom močového mechúra, obličiek a prostaty.

Flavonoidy patria do skupiny látok nazývaných polyfenoly. Nachádzajú sa prakticky vo všetkých rastlinných bunkách, najčastejšie vo forme prírodných rastlinných farbív. V prírode sprevádzajú vitamín C. Plnia u neho ochrannú úlohu a zvyšujú jeho účinok. Prírodné flavonoidy majú antivírusové, antibakteriálne, antioxidačné a protizápalové účinky. Medicína využíva ich syntetickú formu na výrobu liekov na kŕčové žily a hemoroidy. Flavonoidy pozitívne ovplyvňujú metabolizmus cholesterolov a tukov v organizme. Znižujú riziko vzniku artériosklerózy, srdcového infarktu a mozgovej mŕtvice. Príjem potravín, ktoré obsahujú prírodné polyfenoly, môže chrániť organizmus pred nádormi pľúc, tráviaceho traktu, prsníka a prostaty.

Vitamín C je nevyhnutný výživový doplnok, pretože ľudské telo si ho nedokáže „vyrobiť“ samo. Vo Flavoceli je prítomná dobre sa vstrebávajúca, ľavotočivá forma vitamínu C (kyselina L-askorbová). Zvýšený príjem vitamínu C je nevyhnutný pre obyvateľov v mestách, fajčiarov, detí v období rastu, starších ľudí a žien užívajúcich hormonálnu antikoncepciu. Vitamín C plní v organizme množstvo funkcií. Ide o významný antioxidant, posilňuje imunitný systém, podporuje činnosť enzýmov, tvorbu hormónov a prenos nervových vzruchov. Podieľa sa na metabolizme železa, podporuje vstrebávanie minerálov. Je nevyhnutný pre rast a regeneráciu zubov, ďasien, väzív, ciev a kostných buniek. Podporuje tvorbu kolagénu, dobré hojenie rán, zlepšuje kvalitu pokožky. Dôležitá je aj jeho „sorpčná“ vlastnosť – schopnosť naviazať a vylučovať z organizmu niektoré toxíny a ťažké kovy.

Eukalyptus – silica z dreva a listov pôsobí dezinfekčne, podporuje vykašliavanie a znižuje horúčku.
Extrakt z grapefruitových jadierok – účinkuje proti vírusom, baktériám a plesniam. Využíva sa pri infekcii dýchacieho ústrojenstva, urologických a gynekologických zápaloch.
Kardamom – plody pôsobia dezinfekčne, protizápalovo a močopudne.
Kopaiva – silice dezinfikujú sliznice priedušiek, pľúc a močových ciest.
Stévia sladká je tropická rastlina, používa sa ako nekalorická náhrada cukru. Prirodzene sladí, znižuje krvný tlak, reguluje činnosť pankreasu a pomáha stabilizovať hladinu cukru v krvi. Nemá vplyv na kazivosť zubov.


Dávkovanie:
Dospelí: 1–2 tablety denne, najlepšie pred jedlom
Deti (od 3 do 12 rokov): 1 tableta denne
V oboch prípadoch nasleduje po 3 týždňoch užívania 1 týždeň prestávka.
Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie!
Počas užívania prípravku odporúčame zvýšiť príjem tekutín.

Upozornenie: Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Flavocel neobsahuje cukor, takže je vhodný aj pre diabetikov. Výživové doplnky nie sú určené na používanie ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie: Ukladajte mimo dosahu detí! Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote 10–25oC,

 

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN