Éterický olej palmoružová silica - na vrásky 10ml
6,40€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Iné zdravé

Éterický olej z Palmovej Ruže patrí k najstarším známym éterickým olejom. Bol súčasťou ajurvédskej rastlinnej tradície a taktiež luxusným tovarom ďalekého východu i Egypta. Používala ho Mária Magdaléna ako parfém a na umytie Ježišových nôh. Palmová ruža tvorila hlavnú zložku prastarého parfému nazývaného  Cymbopogon martini, o tejto rastline sa píše už v Starom zákone, biblických spevoch, moslimských legendách a ešte stále sa používa v Tibete ako liečivé kadidlo.

Esenciálny olej Palmovej Ruže sa získava destiláciou s vodnou parou. Používa sa ako diuretikum, vhodné pre vyrážky a kožné alergie, má anti-fungicídne účinky a vyrovnávací vplyv na menštruačný cyklus. Olej môže byť veľmi prospešný pri použití v psychológii. Citovo a emocionálne je olej vyhradený pre liečenie a uvoľnenie hlboko zakoreneného žiaľu a zármutku a starých citových bolestí a zranení. To je použité v paliatívnej starostlivosti, kde sa píše, že Palmová Ruža pomáha zmierniť prechod zo života do smrti. Inhalácia oleja Palmovej Ruže dokáže opätovne vyvolať príjemné pocity, spomienky a zážitky až z ranného detstva, na ktoré človek už dávno zabudol a ktoré spolu s citovými zraneniami ovplyvňujú jeho každodenný život a zdravie.

Tento éterický olej uvoľňuje svalstvo i psychiku, je ideálny pri starostlivosti o zrelú pleť. Potlačuje výskyt vrások a detoxikuje. Je optimálnou zložkou prípravkov proti celulitíde, ktorá súvisí so stresom a hromadením toxických látok v tele. Pre svoje anti-fungicídne účinky je vhodný pre použitie pri liečení kvasiniek (Candida albicans) v ženských pohlavných orgánoch.

  • uvoľňuje a lieči staré, hlboké emocionálne bloky
  • vyrovnáva menštruačný cyklus
  • vhodný pre zrelú pleť
  • proti vráskam, celulitíde
  • uvoľňuje svalstvo a psychiku
  • anti-fungicídne účinky, proti kvasinkám

Zloženie: 100% éterický olej z Palmovej Ruže ( Cymbopogon martini). Olej neobsahuje žiadne umelé ani prídavné látky.

Použitie: Pridávame do aromalampy 1 kvapku, do vane 1 - 2 kvapky, na masáže 2 - 3 kvapky, pri aromatizácii kozmetických prípravkov (šampón, krém...) 1 - 4 kvapky na flakón. 

Obsah: 10 ml

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN