Akcia Koncentrovaný prášok na pranie 1,2kg 40°60°95°, Sonett
Vegan rastlinné EKO
8,98€ 7,63€
Ušetríte 15%

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Sonett

Modulárny systém so 100% čistými rastlinnými bio-mydlami a vonnými prísadami. Úplne a rýchlo biologicky odbúrateľný (OECD 302 B). Bez zložiek škodlivých pre človeka a prírodu. Bez geneticky modifikovaných surových materiálov. Bez petrochemických surových materiálov. Bez enzýmov. Bez syntetických farbív a vôní.

Zloženie: >30% mydlo z repkového oleja*, palmového oleja*, kokosového oleja*, 15-30% ílovité minerály a silikáty, 5-15% sóda, 5-15% zeolit, 1-5% aniónové tenzidy (alkoholový sulfát kokosového oleja), <1% prírodné vonné prísady*; *=organicky pestované / BIO

Použitie: Na všetky biele a farebné textílie z bavlny, ľanu, konope a zmiešaných tkanín. Nevhodné pre citlivé tkaniny vrátane vlny a hodvábu, pre tieto použiť tekutý prostriedok na pranie vlny a hodvábu.

Návod na pranie: Zistite si stupeň tvrdosti vašej vody, podľa toho použite primerané množstvo Sonett zmäkčovača. Perte biele a farebné prádlo oddelene. Neprepĺňajte práčku. Nasypte prací prášok priamo do bubna práčky. Doplňte Sonett zmäkčovač. Pri bielom prádle, pridajte Sonett bielidlo do hlavného prania. Pre odstránenie škvrn z bielych a farebných tkanín, zvýšte množstvo bielidla. Zažrané škvrny vopred ošetrite Sonett žlčovým mydlom. V prípade potreby odvápnenia, použite Sonett odstraňovač vodného kameňa každé 2-3 mesiace.

Dávkovanie: Pre 4,5kg práčku a normálne špinavé prádlo: mäkká voda: 70ml,  stredne tvrdá voda: 70ml+30ml zmäkčovač, tvrdá voda: 70ml + 60ml zmäkčovač
1,5kg pracieho prostriedku postačí na 27 praní 4,5kg prádla (pri stredne tvrdej vode a normálne znečistenom prádle).

Hmotnosť: 1,2 kg

Skladovanie: Držte mimo dosahu detí. 

Krajina pôvodu: Nemecko

 

Sonett

 

Organické mydlá a čistiace prostridky ochraňujúce prírodné vodné zdroje, esenciu života.

Sonett je jeden z priekopníkov ekologických pracích a čistiacich prostriedkov. Vďaka vynikajúcej kvalite sú Sonett produkty dostupné skoro vo všetkých európskych krajinách.

Aby sme mohli regenerovať vodu použitú na pranie a čistnie, pridávame do našich produktov minerály a rastlinné extrakty, ktoré boli rytmizované v oloidnom mixéry. Rovnako vodu, ktorú používame je zvírená a zdynamizovaná v prístroji zloženom z 12-tich veľkých sklenených vajec.

Všetky naše surové materiály sú kompletne odbúrateľné a neobsahujú syntetické zložky, farbivá a konzervanty, neobsahujú enzýmy, petrochemické látky, bieliace zložky a pri ich výrobe nebolo použité genetické inžinierstvo ani nanotechnológia. Oleje použité na výrobu našich mydiel a všetky naše esenciálne oleje sú 100% organického pôvodu.

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN