Akcia Diagnostická testovacia súprava - HELICOBACTER PYLORI ANTIGEN
6,95€ 5,56€
Ušetríte 20%

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Nástroje zdravia
Použitie testovacej súpravy: Testovacia súprava je diagnostický nástroj na preukázanie Helicobacter Pylori antigénu (HP Ag) vo vzorke stolice imunochromatografickou metódou. Je to jednokrokový, rýchly test. 

Princíp testu: Helicobacter pylori antigen test funguje na princípe imunochromatografie.

Obmedzenie testu: Výsledok testu nie je možné samostatne použiť na stanovenie diagnózy. Ukazuje iba to, či je alebo nie je Helicobacter pylori vo vzorke. Konečnú diagnózu stanoví iba odborný lekár. Ak je výsledok testu negatívny, neznamená to, že sa v organizme nenechádza Helicobacter pylori. Je nutné využiť aj ďalšie klinické metódy. Test poskytuje naspoľahlivejšie výsledky pri izbovej teplote. Presnosť výsledku je závislá na tom, ako presne dodržiavate predpísaný postup testu. Ak do testovacieho okna dáte viac ako 4 - 5 kvapiek vzorky, dostanete nesprávny výsledok.

Upozornenie: Pred použitím si pozorne prečítajte príbalový leták. Súprava je určená výlučne na in vitro diagnostické účely a je na jedno použitie. Test nikdy nezmrazujte. Ak test skladujete v chladničke, pred použitím počkajte, kým sa ohreje na izbovú teplotu. Test je nutné robiť vždy pri izbovej teplote. Test nepoužívajte po uplynutí expiračnej doby. Pozorne dodržujte množstvo testovacej vzorky. Test po rozbalení ihneď použite. AK je obal poškodený, testovaciu sadu nepoužívajte. Počas vyšetrenia nesmie testovaná osoba jesť, piť ani fajčiť. V záujme získania čo najpresnejších výsledkov dodržujte presne pokyny k vykonaniu testu. Od začiatku testu je bezpodmienečne nutné dodržiavať všetky predpísané kroky. Antigén je látka vyvolávajúca špecifickú imunitnú reakciu, napr. tvorbu protilátok.

Obsah balenia: Helicobacter pylori antigen test, umelohmotná pipeta na jedno použitie, fľaštička s rozpúšťadlom, vrecúško so silikónovým gélom

Skladovanie: Testovaciu súpravu je nutné skladovať v prostredí s teplotou 4 - 30°C, nesmie zamrznúť. Za uvedených podmienok a pri nepoškodenom balení je test spoľahlivý po celú dobu jeho použiteľnosti vyznačenej na obale.

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Akcia
Chlorella Japan 250tbl, Health Link
6,45€ 5,16€
Akcia
Chlorella Japan 750tbl
15,65€ 12,52€
Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN