DETOX PRO - zdravý detox 100cps., Warrior

DETOX PRO - zdravý detox 100cps., Warrior
10,74€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Vypredané
Výrobca: Iné zdravé
Unikátna detoxikačná formula v kapsulách od Warrior!
Rastlinné extrakty + vláknina + vápnik + vitamín C + probiotiká.
Pohodlné dávkovanie.
Iba 1 kapsula denne!
Optimalizácia prirodzených detoxikačných procesov.
Eliminácia toxínov.
Doplnok vhodný pre vegetariánov aj vegánov.
Detox Pro od Warrior je formula v kapsulách vhodná ako súčasť detoxikačných kúr.

Každá kapsula obsahuje spektrum bylinných extraktov, potrebnú vlákninu, vitamíny, antioxidanty a probiotický kmeň Lactobacillus Acidophilus.

O účinkoch nie je možné vzhľadom k legislatíve EÚ podať informácie. Viac o účinkoch byliny nájdete v herbároch a liekopisoch.

Náš TIP!
Odporúčame kombináciu s Pestrecom mariánskym, ktorý prispieva k detoxikačnému potenciálu pečene a očiste tela.

Zloženie: celé šupky zo semien skorocelu indického (Plantago ovata), červené riasy (zdroj vápnika), kapsula (povlaková látka: hydroxypropylmetylcelulóza), extrakt z plodov brusnice veľkoplodej (Vaccinium macrocarpon)  v pomere 36:1 (štandardizovaný na 10% obsah proantokyanidínov), inulín z koreňov čakanky obyčajnej (Cichorium intybus), uhličitan vápenatý, prášok z podzemkov glukomanánu (Amorphophallus konjac), kyselina L-askorbová (vitamín C), extrakt z listov aloe vera (Aloe barbadensis) 200:1, extrakt zo semien badiánu (Illicium verum) 10:1,extrakt zo semien fenikla obyčajného (Foeniculum vulgare) 10:1, extrakt z koreňov rebarbory dlanitej (Rheum palmatum L.) 10:1, extrakt z koreňov sladkého drievka (Glycyrrhiza uralensis) 10:1, extrakt z plodov rakytníka rešetliakového (Hippophae rhamnoides) 10:1, extrakt z koreňov horca drsného (Gentiana scabra) 4:1, Lactobacillus Acidophilus (kmeň probiotických baktérií).

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti, osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť.

Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti.

Dávkovanie: 1-krát denne 1 kapsulu zapite dostatočným množstvom vody.

Odporúčaná denná dávka: 1 kapsula

Účinné látky v ODD (1 kapsula): celé šupky zo semien skorocelu 150mg*, extrakt z brusníc 55,67mg* (z toho proantokyanidíny 5,567mg*), inulín 50mg*, vápnik 40mg (5% RVH), glukomanán 25mg*, vitamín C 20mg (25% RVH) , extrakt z listov aloe vera 5mg*, extrakt zo semien badiánu 5mg*, extrakt zo semien fenikla 5mg*, extrakt z koreňov rebarbory 5mg*, extrakt z koreňov sladkého drievka5mg*, extrakt z plodov rakytníka 5mg*, extrakt z koreňov horca 5mg*, Lactobacillus Acidophilus 750 miliónov CFU*.

*RVH=referenčná výživová hodnota.
*RVH nie je definovaná.

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN