Depilačný krém pre citlivú pokožku 100ml

Depilačný krém pre citlivú pokožku 100ml
3,56€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Vypredané
Výrobca: Iné zdravé
Depilačný krém ,,Efekt laserovej depilácie" - prvý prípravok na depiláciu v domácich podmienkách, ktorý zastavuje rast chĺpkov do 85%- Inovatívna receptúra - výsledok spoločnej práce vedúcich kozmetológov Ruského inštitútu krásy a zdravia a špecialistov Vedeckého centra výskumu vlasov. Receptúra krému je vyvinutá na báze vedeckých výsledkov o štruktúre a životnom cykle vlasov a chĺpkov, obsahuje unikátne komponenty, ktoré prenikajú do vnútra chĺpkov, odstraňujú ich matricu, čoho výsledkom je zastavenie rastu chĺpkov, bezchybne jemná a hladká pokožka. Obsahuje organický argánový a karité olej hĺbkovo vyživuje, hydratuje, ompladzuje, tonizuje a spevňuje pokožku.

Použitie: Naneste krém na pokožku rovnomerne tak, aby boli chĺpky, ktoré si prajete odstrániť úplne pokryté krémom. Nechajte krém pôsobiť 3 - 5 minút a potom jemne pomasírujte pokožku a umyte krém vodou alebo použite depilačnú ,,lopatku". Dôkladne opláchnite vodou. Ak je nevyhnutné, nechajte krém pôsobiť dlhšie, nie však dlhšie ako 15 minút.

Upozornenie: Obsahuje tioglykolát. Nepoužívajte pri neznášanlivosti jednotlivých zložiek tohto prípravku. Len na vonkajšie použitie. Uchovajte mimo dosahu detí. Pri zasiahnutí očí dôkladne opláchnite veľkým množstvom vody a poraďte sa s lekárom. Pred prvým použitím si spravte test na citlivosť. Naneste malé množstvo krému na lakťový kĺb a nechajte pôsobiť 5 minút, potom opláchnite vodou. Ak sa v priebehu 24 hodín neobjavia žiadne nežiadúce príznaky, môžete krém používať.

Objem: 100 ml

Skladovanie: Uchovávajte pri teplote od +5 do +25 stupňov.

Krajina pôvodu: Rusko 

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN