Depilačný krém s avokádovým olejom a hydratačným komplexom pre citlivú pokožku 50ml

Depilačný krém s avokádovým olejom a hydratačným komplexom pre citlivú pokožku 50ml
2,17€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Iné zdravé
Univerzálny depilačný krém určený na úplné a rýchle odstránenie chĺpkov vo všetkých oblastiach tela okrem tváre. Vysokoefektívny hydratačný komplex bohatý na minerály a vitamíny obsahuje avokádový olej, ktorý perfektne zjemňuje a hydratuje pokožku. Má upokojujúci účinok, bráni podráždeniu citlivej pokožky. Pravidelné používanie krému má za následok spomalenie rastu chĺpkov.

Použitie: Naneste krém na pokožku rovnomerne tak, aby boli chĺpky, ktoré si prajete odstrániť úplne pokryté krémom. Nechajte krém pôsobiť 5 - 7 minút a potom krém spolu s chĺpkami zotrite špongiou. Pokožku dôkladne opláchnite vodou. Ak je to nevyhnutné, krém nechajte pôsobiť ešte niekoľko minút. 

Upozornenie: Obsahuje tioglykolát. Nepoužívajte pri neznášanlivosti jednotlivých zložiek tohto prípravku. Len na vonkajšie použitie. Uchovajte mimo dosahu detí. Pri zasiahnutí očí dôkladne opláchnite veľkým množstvom vody a poraďte sa s lekárom. Pred prvým použitím si spravte test na citlivosť. Naneste malé množstvo krému na lakťový kĺb a nechajte pôsobiť 5 minút, potom opláchnite vodou. Ak sa v priebehu 24 hodín neobjavia žiadne nežiadúce príznaky, môžete krém používať.

Objem: 50 ml

Skladovanie: Uchovávajte pri teplote od +5 do +25 stupňov.

Krajina pôvodu: Rusko 

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN