Dentálna niť prírodný hodváb + včelí vosk 1bal., Yaweco

Dentálna niť prírodný hodváb + včelí vosk 1bal., Yaweco
3,65€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Iné zdravé

Dentálna niť Yaweco je dokonalá a jemná hodvábna vosková niť.

Základnou surovinou dentálnej nite je čistý hodváb. Dentálna niť Yaweco je mäkšia ako bežná dentálna niť, ktorá je zvyčajne vyrobená z nylonu. Hodváb je prírodný mäkký materiál s pórovitejším povrchom ako pri iných materiáloch. Výsledkom je, že hodváb poskytuje viditeľne dôkladnejšie čistenie ako ostatné produkty. Je voskovaná včelím voskom, ktorý uľahčuje jej používanie. Pri čistení môže zostať časť vosku v ústach. Vosk je však prírodný, nie syntetický.

Dispenser, v ktorom je hodváb, pozostáva z plastu s prísadou, ktorá zaisťuje, že materiál sa úplne rozloží v priebehu niekoľkých krátkych rokov, ak je obklopený organickým materiálom (kompost, skládka). Je však odolný voči teplým a vlhkým podmienkam v kúpeľniach.

Dentálna niť má tiež náhradné náplne. Momentálne ich nemáme k dispozícii. V prípade záujmu, ich vieme na objednávku doplniť. Balenie obsahuje dva náhradné kotúčiky dentálnej nite. Šetríte tým ešte viac životné prostredie.

Revolučný produkt medzi dentálnymi niťami. Prírodný hodváb obalený len včelím voskom bez pridaných príchutí a aróm. Táto jemná prírodná dentálna niť šetrne a efektívne čistí priestor medzi zubami.

  • 100% prírodný hodváb

  • Niť a dispenzor sú biodegradovateľné

  • Rozložiteľný dispenzer

  • Nový kartónový obal


Zloženie: čistý hodváb, včelí vosk

Použitie: Naneste malé množstvo s pomocou priloženého bambusového aplikátora na zubnú kefku a vyčistite si zuby obvyklým spôsobom, približne 2 minúty. Neprehĺtajte!

Objem: 1 bal.

Krajina pôvodu: Holandsko

Upozornenie: Skladujte pri izbovej teplote. 

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN