Corega Tabs BIO - 136 tabliet LIMITOVANÁ EDÍCIA S DARČEKMI

Corega Tabs BIO - 136 tabliet LIMITOVANÁ EDÍCIA S DARČEKMI
12,00€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Iné zdravé
LIMITOVANÁ EDÍCIA - TERAZ PRI KÚPE 1 BALENIA COREGA TABS BIO 136 TABLIET DOSTANETE ZADARMO 10x 5ml HYALFIT GÉLU A 15 TABLETOVÉ BALENIE HYALFIT KOLAGÉNU S KYSELINOU HYALURÓNOVOU 

COREGA TABLETY - NÁVOD NA POUŽITIE:
1. Vložte tabletu Corega do takého množstva teplej (NIE horúcej) vody, ktoré bude stačiť na ponorenie celkovej alebo čiastočnej zubnej náhrady alebo snímateľného mostíku.
2. Zubnú náhradu vložte do pripraveného roztoku a ponechajte v kúpeli po dobu 15 minút. Je možné v nej ponechať náhradu aj cez noc.
3. Náhradu dobre opláchnite pod tečúcou vodou.
 
Upozornenie: Nevkladajte tablety do úst ani ústa vzniknutým roztokom nevyplachujte. Roztok nepite, ani nepoužívajte ako ústnu vodu. Nedotýkajte sa úst ani očí potom, čo ste manipulovali s tabletou alebo roztokom.
 
Pozor: Spôsobuje vážne podráždenie očí. Obsahuje subtilisin. Môže vyvolať alergickú reakciu. Po manipulácii si dôkladne umyte ruky.
 
Po zasiahnutí očí: Opatrne niekoľko minút oplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky, a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva, vyhľadajte lekársku pomoc.
 
Skladovanie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste. 

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN