100% Borovicová silica 10ml Borovica

Akcia 100% Borovicová silica 10ml Borovica
3,48€ 2,96€
Ušetríte 15%

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: TOPVET
Táto silica má podobné účinky ako jedľová . Používa sa najmä pri chorobách horných dýchacích ciest , prechladnutí , kašli , bronchitíde a astme . Aktivuje dýchanie , má antiseptický účinok , rozpúšťa hlieny a čistí vzduch . Používa sa pri bolestiach pohybového aparátu . Navyše prekrvuje a čistí pleť . Optimalizuje činnosť vlasovej pokožky . Nepoužívajte u osôb s ochorením obličiek , pečene alebo tráviaceho ústrojenstva .
Liečba vôňou má bohatú a dlhodobú tradíciu . Čuch je prvý zo zmyslov , ktoré človek po narodení používa na zoznámenie s okolitým prostredím . Vôňa v nás spúšťa celý rad emocionálnych reakcií . Odtlačok vôní sa ukladá do pamäte pevnejšie než tvar alebo názov rastliny . Využitie silíc v aromaterapii na zmiernenie ťažkostí , nie však k liečbe závažných chorôb. Olej je možné používať na inhaláciu , kúpeli , masáži , do aromalampy . Nikdy olej nepoužívajte v nezriedenej podobe priamo na pokožku .

Balenie : 10ml

Použitie :
- Prechladnutie , kašeľ
- bronchitída
- astma
- Pohybové problémy
- Čistí pleť , optimalizuje vlasovú pokožku

Dávkovanie : Aplikujte pár kvapiek do aromalámp , priamo do kúpeľa alebo do masážnej emulzie .

Kontraindikácie : Nikdy olej nepoužívajte v nezriedenej podobe priamo na pokožku . Nepoužívajte u osôb s ochorením obličiek , pečene alebo tráviaceho ústrojenstva .

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN