Akcia Biodeur BIO 3x1g mikrobiálny deodorant s antimykotickou prísadou Múdra huba Pythie EXP 12/01/2019
13,80€ 12,42€
Ušetríte 10%

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Biodeur múdra huba je prírodný mikrobiálny dezodorant s antimykotickou prísadou pre starostlivosť o nohy. Prípravok eliminuje vláknité mikromycélie na pokožke nôh a pod nechtami. Múdra huba obmedzuje potivosť a odstraňuje zápach. 

Zloženie: silicia, panicum miliaceum, chromista 

Použitie: Po vytiahnutí šesťhranného uzáveru dolejeme ampulku vlažnou vodou, pretrepeme ďalej riedime do 2-3 litrov vlažnej vody. Po dobu 20-40 minút omývame chodidlá a medziprstné priestory ( CIM dlhšia doba kúpeľa , tým zreteľnejší účinok ). Nohy neutierame, necháme ich prirodzene uschnúť .Vo zvyšnom roztoku namočíme tampón vytrieme nim nosenú obuv. 

Po vytiahnutí šesťhranného uzáveru dolejeme ampulku vlažnou vodou , pretrepeme a nariedime do 0,05-0,1 litra vlažnej vody .Zahustenú suspenziu nalejeme na vatu ( tampón , gazu, z ktorého vytvoríme obklad na zabalenie nechtov ) s dostatočne nasiatou suspenziou ( 0,025 litra na jednu nohu ). Vatu priložíme k prstom zo spodnej strany.Na nohu nasadíme mikroténové vrecko , oblečieme ponožku necháme pôsobiť cez noc. 

Význam pre zdravie: Možné ju použiť aj pri náznakoch pachových, hyperhydrotických mykotických ťažkostí. Výrazne obmedzuje hyperhydrotické stavy (nadmerné potenie). Múdra huba priaznivo pôsobí proti plesniam na chodidlách, ako aj v medziprstových priestoroch. Uľahčuje samovoľné odstraňovanie stvrdnutej kože z nôh. Múdra huba odstraňuje zápach mykózy z nosenej obuvi. 

Balenie: 3x 1 g

Skladovanie: Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote 15-25 ° C a relatívnej vlhkosti do 40%.

Krajina pôvodu: Česká republika

Upozornenie: Určené len na vonkajšie použitie. Nemá vedľajšie účinky. 

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN