Jazmínový čaj BIO Yunnan Jasmine Tea 100g
BIO Bez lepku Bez pridaného cukru Vegan rastlinné Bez mlieka
5,00€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Wolfberry
Yunnan Jasmine Tea BIO pochádza z čínskej provincie Yunnan, ktorá leží na juhozápade Číny a pre pestovanie čaju má ideálne podmienky. Vďaka svojmu príjemnej klíme dostala pomenovanie "Provincia večnej jari", pretože v Yunnan nikdy nemrzne, podnebie je tam mierne, vlhké a príjemné, s typickými teplými dažďu a hmlami.
Monzúnový pás v celkom vysokej nadmorskej výške vyzrievanie a kvalite čajových kríkov prospievajú, preto nie je divu, že sa čaj v tejto nádhernej oblasti plnej čarovných tiesňav, tibetských kláštorov a budhistických chrámov pestuje viac než 1700 rokov a čaju Pu Er patrí k desiatim najlepším čajom Číny.
Yunnan jasmine tea Wolfberry sa získava spracovaním prvých, ľahko rozvinutých čajových lístkov, ktoré sa môžu zbierať iba počas krátkeho obdobia v roku. Po zbere sa takto získané čajové lístky sušia pri vysokej teplote a potom sa k nim dodávajú jazmínové lístky. Vôňa čaju je ovplyvnená tým, koľko jazmínu sa k čaju pridáva.

Zloženie: Yunnan Jasmine Tea sypaný BIO

Certifikáty: CZ-BIO-002

Príprava: Čaj zalejte vodou s teplotou 70-80 ° C (asi 2 minúty po prevarení vody) v pomere 1 čajovú lyžičku (6 - 8 g) na 1,5 - 2 dl vody. Na prípravu čaju v kanvici pridajte 1 lyžičku navyše. Doba lúhovania činí 2-3 minúty (prikrytý šálka), potom preceďte.

Hmotnosť: 100 g

Skladovanie: Uchovávajte na suchom mieste. 

Krajina pôvodu: Čína

Wolfberry

Česká firma Wolfberry od roku 2005 dodáva na trh pestrú škálu superpotravín, potravín, nápojov a kozmetiky. Značka kladie enormný dôraz na kvalitu. Z tohto dôvodu uprednostňuje suroviny z ekologického poľnohospodárstva. Každý výrobok pred uvedením do predaja prechádza prísnym testovaním. Značka Wolfberry zaujme všetkých, ktorí chcú žiť zdravo a sú nároční.

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN