Prášok Super Berry mix BIO RAW (Šípka, Arónia, Camu Camu, Acerola) - 160 g, Dragon Superfoods
BIO Bez lepku RAW Bez pridaného cukru Vegan rastlinné Bez mlieka
13,50€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Dragon Superfoods
Super Berry mix je skvelá zmes starostlivo kombinovaných štyroch rozdielnych ovocných práškov. Obsahuje plodiny označované ako superfoods, ktoré sú bohaté na prírodný vitamín C, vlákninu sú plné minerálov a svojím spracovaním pri veľmi nízkych teplotách aj plné enzýmov. 

Zloženie: prášok šípka* (31,25%), prášok arónia* (31,25%), prášok Camu Camu (18,75%), prášok Acerola* (18,75%). *= z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva

Odporúčané dávkovanie: Denne môžete použiť 5g (1 kopcovitá čajová lyžička) do smoothie alebo čerstvej ovocnej alebo zeleninovej šťavy, cookies a pod.

Význam pre zdravie: Táto zmes je vhodná najmä v zimnom období alebo pri oslabenej imunite. Šípky majú silné látkové zloženie, ktoré si zachovávajú vďaka špecifickému výrobnému procesu. Obsahujú vitamíny skupiny B, vitamín C, A, P, K a kyselinu nikotínovú. Podporujú imunitný systém organizmu a pomáhajú zvyšovať obranyschopnosť. Arónia je zdrojom vitamínov A, E, K, P, B2, B6, minerálnych látok železa, jódu, flavonoidov, antokyánov, polyfenolov, ale aj aminokyselín a enzýmov. Vďaka tomu má blahodarné účinky na celý ľudský organizmus a podporu zdravia. Camu camu obsahuje 30-krát viac vitamínu C ako pomaranče. Je vynikajúcim zdrojom vápnika, fosforu, draslíka že- leza, aminokyselín, ako aj malých dávok vitamínov tiamínu, riboflavínu a niacínu. Chutí lahodne a kyslo. Acerola je jedinečnou zmesou C vitamínu a minerálnych látok, dôsledkom čoho je účinok ochrany buniek a väzivosť voľných radikálov podstatne vyššia, ako u syntetického C vitamínu. V ľudovom liečiteľstve používajú acerolu pri zápaloch, srdcových problémoch, anémií, reume, tuberkulóze a pri rekonvalescencii rôznych ochorení, ako aj pri prevencii ochrany zdravia.

Hmotnosť: 160 g

Skladovanie: Uchovávajte na suchom mieste. 

Krajina pôvodu: Bulharsko

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN