Marhuľové jadrá B17 - horké 100 g
2,10€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Wolfberry
Marhuľové jadrá triedené o horkosti 95%. 

Zloženie: marhuľové jadrá - balenie môže obsahovať úlomky kôstok

Odporúčané dávkovanie: Dospelé osoby s telesnou hmotnosťou nad 60 kg nesmie z bezpečnostných dôvodov užívať viac ako 1-2 jadra denne! U osôb s nižšou telesnou hmotnosťou ako 60 kg je potreba dennú dávku úmerne znižovať! POZOR, NEPREKRAČUJTE ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE!

Význam pre zdravie: Najvyšší možný obsah vitamínu B17. Marhuľové jadrá vynikajú veľmi horkou chuťou s vysokým obsahom amygdalínu (niekedy sa nesprávne hovorí vitamín B17), ktorý je veľmi dôležitý pre organizmus človeka. Horká jadrá obsahujú vyšší podiel tohto vitamínu ako jadra sladká. Nájdete v nich aj kyselinu gama-linolénovú, linolovú, alebo vaccenocou. Z vitamínov prevažuje vitamín B3 a vitamín A, z minerálov potom horčík, draslík a fosfor.
Amygdalín dáva jadrám ich charakteristickú horkú chuť a je obsiahnutý napríklad aj v mandliach, jadrách broskýň, čerešní, alebo sliviek. Štiepením amygdalínu vzniká kyanovodík, ktorý môže spôsobiť otravu!

Hmotnosť: 100 g

Skladovanie: Uchovávajte na suchom mieste. 

Krajina pôvodu: Čína


 

Priemerné  výživové hodnoty na:

100 g

Energia

2600 kJ / 640 kcal

Tuky
z toho nasýtené mastné kyseliny

54,0 g
4,6 g

Sacharidy
z toho cukry

21,8 g
6,2 g

Bielkoviny

12,0 g

Vláknina

 9,6 g

Soľ

  0,025 g

Wolfberry

Česká firma Wolfberry od roku 2005 dodáva na trh pestrú škálu superpotravín, potravín, nápojov a kozmetiky. Značka kladie enormný dôraz na kvalitu. Z tohto dôvodu uprednostňuje suroviny z ekologického poľnohospodárstva. Každý výrobok pred uvedením do predaja prechádza prísnym testovaním. Značka Wolfberry zaujme všetkých, ktorí chcú žiť zdravo a sú nároční.

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN