Bazalka - 100% éterický olej (silica) 10ml, Ťuli a Ťuli

Bazalka - 100% éterický olej (silica) 10ml, Ťuli a Ťuli
3,45€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Iné zdravé
100% éterický olej - silica Bazalka má široké spektrum aplikácií od povzbudenia duševného stavu až po zmiernenie únavy. Jeho komplexná aróma má mierne zelené a balzamové podtóny a najmä tento typ bazalky je sladší a považovaný za najbezpečnejší zo všetkých odrôd bazalky. Schopnosť oleja zlepšiť pamäť a zbystriť myseľ je v Indii velebená už od dávnych čias. Hinduisti si na truhly mŕtvych kladú bazalkové listy, aby ich chránili pred zlými duchmi pri prechode medzi životmi. Ženy v Taliansku mali na seba túto bylinku, aby prilákali nápadníkov.

Zloženie: Ocimum basilicum leaf oil

Použitie: Význam pre zdravie: Antiseptický účinok, antispazmodický účinok, proti nadúvaniu, podporuje menštruačný cyklus, utišujúce účinky na nervy, tonizujúce účinky, upokokuje astmatické stavy, upokojuje spazmodickú bolesť brucha. 
Bazalkový olej sa odporúča pre tých, ktorí potrebujú ochranu pred  chorobami, sú na choroby náchylní a majú náznaky nervového vyčerpania. Ocimum basilicum má excelentné relaxačné účinky a to vďaka vysokému obsahu metyléterov. Je to prírodné nervové tonikum, ktoré je schopné stimulovať a / alebo obnovovať v závislosti od potrieb tela. V súvislosti s touto schopnosťou sa označuje ako "adaptogénny".

Upozornenie: Netoxický a nedráždivý s možnou citlivosťou u niektorých jedincov. Tento typ bazalkového éterického oleja je považovaný za najbezpečnejší zo všetkých odrôd bazalky. Vyhnite sa nadmernému užívaniu bazalky, pretože môže  prestimulovať nervový systém. Vždy najskôr otestujte malé množstvo esenciálneho oleja  kvôli citlivosti alebo alergickej reakcii. Nepoužívajte, ak ste tehotná.

Objem: 10 ml

Krajina pôvodu: Slovenská republika

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN