Ospravedlňujeme sa za dočasné nedostatky v popisoch produktov.  Pracuje na ich zosúladení s platnou legislatívou.

 

Balzam na labky 100ml, Topvet

Balzam na labky 100ml, Topvet
3,87€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: TOPVET
Balzam na labky PETS ARE FRIENDS je účinným prostriedkom na preventívne ošetrenie kože labiek aj na ošetrenie narušenej kože. Balzam na labky vykazuje miestnej ochranný účinok proti nepriaznivým vplyvom prostredia, najmä proti vplyvu soli, posypových materiálov, dráždivých látok uvoľňujúcich sa z asfaltových povrchov chodníkov a vozoviek, nadmernej vlhkosti, prachu, blata, cudzorodých látok ai. Balzam na labky PETS ARE FRIENDS tíši svrbenie a výrazne napomáha pri hojení zápalových procesov kože labiek. Je tvorený silným základom, v ktorom sú emulgované účinné látky tak, aby dlhodobo odolávali vplyvu okolitého prostredia a dochádzalo k ich pozvoľnému uvoľňovaniu (penetráciu) do kože labiek.

Zloženie: voda, glycerylester kyseliny kaprinovej, mandlový olej, bambucké msslo, glycerin, cetearyl alkohol, dimethicon, ethoxylovany včelý vosk, glyceryl stearate, acryl / C10-30 Alkyl Acryl Crosspolymer, ceteareth-20, mliečnan sodný, PCA Soda, Glycin, ovocný cukor, močovina, vitamín B3, benzoan sodný, kyselina mléčná, vitamin E, pentylen glycol, Propylen Glycol, hydrolyzovaný elastin, parfém, Triethanolamin, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Linalool, Limonen

Použitie: Naneste v dostatočnom množstve na kožu labiek. Dôkladne vmasírujte do vankúšikov aj do kože medzi prstami.

Objem: 100 ml

Skladovanie: Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Uchovávajte mimo dosahu malých detí a nepoučených osôb.

Krajina pôvodu: Česká republika

Upozornenie: Používajte podľa návodu na použitie. Nepoužívajte na sliznice. Len pre zvieratá!

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN