Ospravedlňujeme sa za dočasné nedostatky v popisoch produktov.  Pracuje na ich zosúladení s platnou legislatívou.


ACE náplaste

ACE náplaste
2,18€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Vypredané
Výrobca: AQUAPHOR
NOVINKA: Uzatvárateľné balenie ZIP

Zloženie: Angelica pubescens, Ligusticum wallichii, Mentha haplocalyx Briq., Galangal, Capsicum annuum L., Borneol, Wintergreen oil (Methylsalicylate), Camphor

Pomocné látky: prírodný kaučuk, živica, vazelína, lanolín

Použitie: Náplasť aplikujeme na čistú a dobre vysušenú pokožku, necháme pôsobiť 12 hodín. Vhodná len pre vonkajšie použitie. Chráňte pred stykom so sliznicami. 

Obsah: 4 jednorázových náplastí (rozmer 7 x 10cm)

Skladovanie: Náplasti uchovávajte pevne uzatvorené, aby boli chránené pred vzdušnou vlhkosťou. Uschovajte v suchom prostredí pri izbovej teplote, mimo dosahu detí.

Krajina pôvodu: Čína

Upozornenie: Náplasti na jedno použitie. Neprikladajte na poranenú alebo poškodenú pokožku. Náplasti nie sú určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy, ľudí s citlivou pokožkou, kožnými ochoreniami a alergiou na leukoplast. Pre odpozorovanie reakcie pokožky pri prvom použití odporúčame pred aplikáciou nalepiť odstrihnutý kúsok náplasti (cca 1 x 1cm) na vnútornú stranu zápästia na dobu 4 hodín a pri sčervenaní nepoužívať. Odporúčame použiť náplasť na jednom mieste len raz, potom je v prípade ďalšieho užívania potrebné miesto aplikácie prestriedať. Na jednu oblasť nepoužívajte dlhšie ako 2 dni. Náplasť je po namočení potrebné odstrániť. Po odstránení očistite miesto mydlovou vodou a osušte pokožku bez trenia. Miesto aplikácie nevystravujte slnečnému žiareniu.

 
 

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN