Ospravedlňujeme sa za dočasné nedostatky v popisoch produktov.  Pracuje na ich zosúladení s platnou legislatívou.


100% Šťava z manga 250ml, Grante

100% Šťava z manga 250ml, Grante
1,86€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Vypredané
Výrobca: Iné zdravé

Premiestnite sa na chvíľu do slnečného Vietnamu, aby ste unikli z uponáhľaného sveta a užívali si exotiku priamo z Vášho domova. Poviete si: To nie je možné !
Odpovieme: Realita !. Stačí sa napiť 100% šťavy z manga. Je vyrobená z vybraných zrelých plodov. Jedinečnosť produktu potvrdzuje výber najčerstvejšieho ovocia pestovaného na ekologicky bezpečných plantážach. Šťava nie je z koncentrátu. To umožňuje udržať si nielen magickú chuť a jemnú arómu tropického ovocia, ale aj celé spektrum jeho užitočných zložiek: makro a mikroelementy, esenciálne aminokyseliny, vlákninu, polyfenoly. WAU!

Zdravotné benefity štiav z manga:

Podporuje trávenie
Mango vám poskytne skupinu tráviacich enzýmov, ktoré podporujú schopnosť vášho tela rozkladať jedlo. Existujú určité dôkazy, že tieto enzýmy môžu dokonca znižovať pocit pálenia záhy. Pektín vo vláknine tiež pomáha pri prevencii zápchy.

Zdravé srdce 
Vitamín C a vláknina v mangu preukázateľne pomáhajú znížiť hladinu LDL (t.j. “zlého”) cholesterolu, čím sa znižuje riziko srdcových ochorení, infarktu a mrtvice. Okrem toho, mango obsahuje aj draslík a horčík, ktoré sú zapojené v regulácii krvného tlaku, a udržiavajú ho v zdravých medziach.

Vyrobené vo Vietname.

Zloženie: 100 % šťava z manga.


Objem: 250ml

Skladujte v suchu, chráňte pred teplom (do +25°C) a priamym slnečným žiarením. Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do 48 hodín.

Pasterizované. Bez pridaného cukru.

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN