Ospravedlňujeme sa za dočasné nedostatky v popisoch produktov.  Pracuje na ich zosúladení s platnou legislatívou.


100% Šťava z ananásu 250ml, Grante

100% Šťava z ananásu 250ml, Grante
1,86€

Všetky ceny sú uvedené s DPH

Tovar SKLADOM odosielame do 48 hodín
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 60€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Iné zdravé

Vyrazte na magickú tropickú cestu na našom luxusnom gurmánskom povoze –  Pineaple Express! Vďaka svojmu tak pravému a prírodnému cukru – je tak ľahké podmaniť sa luxusnej a vylepšenej chuti na palube Expressu.

Vyrobené vo Vietname. Pasterizované. Bez pridaného cukru. Obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry.

A je to tu. Aj na vás, a na nás došlo – tropikarium ananasum, mňamkum špecialitum. Žltým slnkom zaliaty šťavnatý tropický ananás ako potešenie vašich chuťových buniek, sladká slasť opojenia tropickou radosťou.

Zloženie: 100% ananásová šťava. 

Objem: 250ml 

Skladujte v suchu, chráňte pred teplom (do +25°C) a priamym slnečným žiarením. Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte ideálne do 48 hodín. Šetrne pasterizované. Bez pridaného cukru.

Ananásy sú prirodzene kyslé potraviny rastlinného pôvodu, no keď sú strávené, majú alkalizujúci vplyv na vaše telo. Zvýšením zásaditosti tela vytvoríte prostredie, v ktorom zárodky, baktérie a choroby nemôžu prežiť.

Len jedna šálka ananásu vám dodá 131% odporúčanej dennej dávky vitamínu C, čo posilní váš imunitný systém a vaša pokožka bude žiariť. Vitamín C je silný antioxidant, ktorý pomáha bojovať proti tvorbe škodlivých voľných radikálov, ktoré môžu spôsobiť rakovinu. Tiež stimuluje tvorbu bielych krviniek, ktoré vaše telo potrebuje na boj proti mikróbom, baktériám a chorobám.

Ananás je vynikajúcim zdrojom mangánu, ktorý je dôležitý pre zachovanie hustoty kostného tkaniva a pre optimálny rast a obnovu. Jeden celý ananás ponúka až 720% odporúčanej dennej dávky mangánu, vďaka čomu je skvelým občerstvením pre zdravé zuby a kosti.

Jedna šálka ananásu obsahuje len 82 kalórií a nula percent tuku, čo z neho robí ideálnu desiatu medzi ľubovoľnými jedlami. Ponúka tiež 9% vašej dennej dávky vlákniny. No obsahuje veľkú dávku prírodného cukru, takže nie je tou najlepšou voľbou pre ľudí s cukrovkou, zato ti dodá množstvo energie.

Napísať recenziu alebo upozorniť na chybný popis

Poznámka: HTML nie je preložené!
- +


Odporúčame dokúpiť


Švédske kvapky Originál MARIA TREBEN